SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy, moja dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
Cze. Mam 17 lat, 182cm wzrostu, 98kg wagi. Mam w pokoju zestaw Kelton Tryton VII i 70 parę obciążenia, gryf łamany, prosty, 2 małe gryfiki.

Jakie możecie polecić mi suplementy BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH? MUSZĘ ZRZUCIĆ PRZYNAJMNIEJ 15KG DO KWIETNIA A DOBRZE BY BYŁO 20KG.

Da radę? NIE CHCĘ SKUTKÓW UBOCZNYCH, ANI EFEKTU JOJO.

Mama i inni wszyscy mówią, że przez te tabletki na odchudzanie będę miał efekt JOJO -.- To jak to w końcu z tym jest. Na suple odchudzające mogę przeznaczyć około 100-150zł


NIE MAM POJĘCIA JAK ĆWICZYĆ NA TYM SPRZĘCIE I JAKIE ĆWICZENIA WYKONYWAĆ NA REDUKCJE TKANKI TŁUSZCZOWEJ. BĘDĘ TEZ JEŹDZIŁ ROWEREM.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Od samych suplementów nie schudniesz. Podstawa to poprawna dieta redukcyjna oraz trening. Trening siłowy i aerobowy ,of course. Pamiętaj również, że nie możesz się głodzić - to do niczego dobrego nie prowadzi. Wszystkie niezbędne informacje do ułożenia diety,treningu znajdziesz w tematach podwieszonych. Jak wszystko ładnie przeczytasz to weź się za układanie diety i wrzuć ja do oceny. Na pewno ktoś Ci pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
a co bedzie w kwietniu, ze musisz koniecznie schudnac jak najwiecej? koniec swiata dopiero za 2 lata

po co kupiles sprzet na ktorym masz pojecia jak sie cwiczy?

czytales regulamin dzialu?

w tym dziale masz 1 temat wg ktorego mozesz ulozyc dobra diete.
w dziale trening dla poczatkujacych znajdziesz drugi, ktory powie ci jak cwiczyc.

jak bedziesz siedzial i czekal na odpowiedz to tylko czas do kwietnia bedzie co raz szybciej uplywal.

tak w ogole to twoj temat nadaje sie do skasowania chyba

jakis kolezka wlasnie pisal, ze schudl w 3 miesiace 20kg, masakra z wami, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
korde jak to jest wpc ze wszyscy chudna w ciagu 3 miesiecy po 20 kg a ja nie umie ani 1 hehehe do autora j.w troche tego nie rozumie to tak jakby kupic 5 kg bialka a pozniej sie pytac po co to jest:/ nie lepij troche poczytac itd dieta i duzo aerobow chyba ze masz meczaca prace to mozesz wrzucic jakis termogenik na pobudzenie przynajmniej ja tak robie :P NO I CZYTAJ czytaj pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
jelen22: jak boga kocham nie wiem! ja ostatnie pol roku probowalem i ze 107kg na poczatku lipca mialem na poczatku stycznia 107

ale teraz juz leci rowno, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
hhehe widze nie jestem sam widze ze jestes na ckd ale jakos nie widzi mi sie te ladowanie heheh zobacze 3 miesiace jak nie znowu sie zglaszam d: POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niskowęglowodanowa

Następny temat

Opinia diety !!!!!!

WHEY premium