SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja w plywaniu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co z HMB , Tribusteronem , Whey Isolate . Czy stosować ?
Jonna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
mozesz stosowac napewno sie przydadzą, hmb wspomoze antykatabolizm, bialko regeneracje, a tt udostępni wiecej wolnego testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p. Darku
Serdeczne dzieki za przykład diety.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
wszyscy zaczeli odpowiadać koledze o tym pływaniu a nikt nie zadał pytania n ajkai dystans w pływaniu ten kolega sie przygotowuje a mozę to jest kolega Popow z Rosji i jest sprinterem i smiga n a50 i 100 m.

Tomasz "Tompoz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodałem Carbo , ZMA i zwiększyłem HMB przed treningiem.
zwiększyłem ilość węglowodanów w diecie i zobaczymy.
Dystans na jaki się przygotowuje to głownie 100 , 50 , 200 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
jonna, suplementy jakie dodałeś do swojego cyklu są oczywiscie jak najbardziej wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
Joanno te twoje 50-200 metrów zajmują szacowo około dwudzistu paru do 2 minut czyli poruwnujac do kolarstwa torowego sprint i 1 kilometr. Oglądaj w Eurosporcie program o sportowcach co tydzień przygotowujących sie do aten jest tam opisan ai szwedzka pływaczka 50,100 m oraz Florian Rusoo ( przepraszam napoisałem fonetycznie ) francuski spinter i częsciowo jedno torowieć. A tka propo to w poprzednim odcinku robił serie kilku spintów na maxa na 2 okrażenia czyli na 500 m ( czasowo te 500 m to około 28-30 sekund ) wyjechał się tak że hej. A tak wogle to t yjkao sprinterka i załuzmy poprze s dystans 200 m tak "wydłużona spinterka prawie 2 minutowa" duzu treningu robis ztlenowego na tętnach 120-140 takie pytanie z ciekawości.

Tomasz "Tompoz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dystanse o których pisałem należ do sprintów lub sprintów przedłuzonych .Na razie pływam trening wytrzymałościowy , czyli długie dystanse na tętnie 120 -140 , przed zawodami głównie sprinty na dużo wyższym tętnie.Niestety te moje przygotowania nie mozna porównać z treningami zawodowców ( wydolność już nie ta co przed 15 laty) ale sie staram.
Dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Ja plywam na dystansach 25, 50 metrow ))))

Pozdrawia CZAMP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Przepraszam jeszcze mam takie pytanko:
Czy suplementacja HMB i BCAA razem jest mozliwa ????? Dowiedzialem sie gdzies ze nie mozna brac BCAA z HMB lub bialkiem. Czy to prawda ???? I czy jesli tak biore to moga byc jakies skutki uboczne bole glowy zle samopoczucie itp. ???? Z góry dziekuje

Pozdrawia CZAMP

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey protein

Następny temat

DIETKA OCEŃCIE

WHEY premium