SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja jak to połączyć??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Witam, chciałbym tylko się dowiedzieć jak moje suple mądrze połączyć,. a wiec


Białko- Elite Whey Protein Isolate- Dymatize Nutrition
Gainer- MAgnum 8000- Trec
Stack- Massacra- Olimb
Aminy- Amino2000 Fitmax

z góry dziekuję za pomoc

JUPIKAJEJ ! Skurczysynu :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Wiem o co chodzi.. tylko mega dużo pracuje i nie zawsze jest czas na jedzenie (mooże to smieszne ale jak pracując na kuchni można nie jeść? a jednak ) pracuje dość często po 17h ;/ staram sie chodzic co 2 dzień na siłke wiec w miare jeszcze ogarniam to ;D

JUPIKAJEJ ! Skurczysynu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Białko, wg braków w diecie.
Gainer po treningu.
Massacra przed treningiem.
Aminy około trenigowo.
Brak ci w zestawie zwykłej kreatyny.
Wiecej szczegółów będzie można napisać gdy zapodasz ankiete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Po treningu lepiej białko solo niz gainer. Gainer w ciagu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
czemu lepiej bialko solo po treningu?
Wg mnie gainer po treningu to idealna opcja.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Po treningu IMo nie ma sensu wegli tłuszczy itp. Postworkout + białko 30-40g.
Maxymalne wykorzystanie okna anabolicznego. Po godzinie normalny posiłek.
Stosuje i jestem zadowolony z wegli zrezygnowałem zaraz po treningu ( odziwo nie zalewa mnie tak jak z opcja Carbo po - dieta ta sama ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Kolega wyżej napisał dobrą podpowiedz wszystko zależy jakiej budowy jesteś jak jesteś chudy to wal obrazu gainera + białko a jak gróbszawy to rób tak jak kolega wyżej napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
czyli i tak Majkel dajesz wegle po treningu?
Wiekszosc gainerow ma tluszcz lekko strawny i w sladowych ilosciach. Wiec jak dla mnie to przeszkoda nie jest, no wiadomo, ze kazdy musi dobrac opcje od siebie.
Ale w po treningowej suplementacji lepiej w badaniach wychodzi mix bialko/bcaa/eaa+wegle razem niz solo jedno lub drugie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tzn liczac posiłek 1-1,5h po treningu do suplementacji potreningowej to tak daje wegle złozone.
Zrezygnowałem z Carbo.
Jesli przyjac ( tak przyjąłem w moim poscie wyzej ) ze suplementacja potreningowa jest zaraz po treningu to nie daje. Kreta/stack + białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
I właśnie po ty by rozstrzygnąć takie spory jest dział Badania Naukowe a w nim artykuł:
https://www.sfd.pl/Potreningowa_suplementacja__potreningowe_okno_anaboliczne-t699437.html

"Dopiero spozycie bialka z weglowodanami / ew. bialka z weglowodanami i leucyna zmniejszy rozpad bialka,zwiekszy syneteze i uzupelni zapasy glikogenu - czyli to co na czym nam zalezy po treningu!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Badania naukowe badaniami, doswiadczenie doswiadczeniem.
Pozatym tego glikogenu na siłowni nie tracisz duzo, to nie kolarstwo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko, które wybrać z tych ?

Następny temat

Białko i Gainer

WHEY premium