SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja pod PH jak to połączyć

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Witam
Odrazu zaznaczam że nie chodzi mi o doradzanie w zażywaniu PH a o suplementacje do cyklu mam do zakupienia 2,7kg białka cell pump 665g/450g (tutaj doradzcie który styknie lub ewentualnie Bio Tech USA Tri Creatine Malate 2 puchy co sadzicie o tym produkcie) aminokwasy bcaa xtra 500g.
Z tego co wiem aminokwasow , kretyny(stackiem o ile można cell pumpa nim nazwać jest ubogi w składniki) nie mozna laczyc z białkiem ale np. już z aminokwasy z stackiem tak .
Sam cykl na PH będzie trwać max 28dni jak da po bechach to wcześniej kretyne zarzuce w osatni tydzien.
Więc jak to jest i jak to zażywać żeby się nie zużyło .
Bcaa tylko w DT przed i po treiingu 2x10g
z rana 9g cell pumpa ok-20-30min przed sniadaniem(przy sniadaniu 1caps h-drol) i po 3-5h 2 sniadanie razem z bialiiem 40g?
40g bialka przed obiadem(tutaj rowniez 1caps h-drol)
9g cell pumpa +10g bcaa przed treingniem 50-30min
po treingu same bcaa po 30min posilek potreingowy
na koniec kolacja i godzine po 40g bialka
Może to tak wyglądać?

1.WIEK:18
2.WAGA:88kg
3.WZROST:172
4.WYMIARY:
BICEPS:42
KLATA:115
UDO:60
TALIA:90
5.STAZ NA SILOWNI:z głową ok 2 lata
6.DIETA :Staram się!!
BIALKO: ok 150g
WEGLOWDANY: ok 280g
TLUSZCZ:92g (wszystko żalezy od dnia to są średnie ilość
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8.TRENING:Masowy
9.CEL CYKLU: Suchej masy podłapać
10.ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:BRAK
11.POZIOM BF%: ok 15%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (TYP BUDOWY): Tycia
13.STAN ZDROWIA: Dobry
14.SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:Brak
15.WYNIKI SIŁOWE:
klata :120
martwy ciąg :200
przysiad :6x150
16.PPM podstawowa przemiana materii: Brak

Zmieniony przez - donwaz1899 w dniu 2009-12-18 13:23:37

Zmieniony przez - donwaz1899 w dniu 2009-12-18 13:41:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Deluks chcial sie popisac wiedza ale mu nie wyszlo Chlopak pokazal co umie i odeslal mnie do mono Proszę o zamkniecie tematu .

Zmieniony przez - donwaz1899 w dniu 2010-01-08 07:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
18 lat i bierzesz się za PH gratuluję i życzę zdrowia, co do zakupów to jeśli masz braki w diecie białko możesz kupić i tak je stosuje, jeśli chodzi o CP to czy duży czy mały zależy od Ciebie jaki chcesz zrobić długi cykl kreatynowy, ile potrzeba Ci CP obliczysz sam według zasady w DT 10g kreatyny w DNT 5g, możesz do CP dokupić mono (chyba że to pierwszy cykl na kreatynie to samo mono wystarczy) bcaa około treningowo jak rozpisałeś może być i możesz wypić razem ze stackiem w jednej porcji

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
no chce ten cykl wykorzystac na maksa i sadze ze tyle co moge wycisnac z deie te 150g bialka to malo dlatego doloze drugie tyle stety badz niestety z odzywek . Dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
a potrzebne Ci aż 300g białka dziennie?? na oko wyliczyłem z Twojej wagi że to będzie 180g, jak Ci wyszło że potrzebujesz 300?? z PH daj sobie spokój, bo się poniszczysz

Zmieniony przez - Mihupaw w dniu 2009-12-18 17:06:24

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
no 270g to bedzie troszke ponad 3g bialka mysle ze to odpowiednio duzo a PH ponieważ nie mam dostepu do innych srodkow u mnie w miescie nie ma nawet publicznej silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
jeżeli chodzi o białko to 2g na kg wystarczy moim zdaniem, więcej organizm i tak nie przyswoi, jeżeli chodzi o PH to powtórzę jeszcze raz jeśli chcesz być kiedyś zdrowym facetem i mieć zdrowy organizm to nie ładuj się w PH ani sterydy, jak postąpisz Twoja sprawa ale zapewniam że żałować będziesz jeśli się zdecydujesz, a jeśli nie ma siłowni to nie znaczy że musisz brać PH żeby coś osiągnąć, od ponad 10 lat mam styczność ze sportem i ani razu nie brałem nic poza suple do uzupełnienia diety bądź poprawy komfortu treningu żeby osiągnąć efekt, opierałem się na odżywianiu, treningu i czekałem na efekty, spotykałem również tych, którzy dużo szybciej zdobywali masę, siłę i sylwetkę w kilka miesięcy, uwierz mi dzisiaj żałują że wzięli się za koks i niedozwolone środki, od dłuższego już czasu wydają kasę na lekarzy, kuracje i ratowanie swojego organizmu, także rób jak uważasz tylko uważaj jak robisz

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Proponuje zabrać się za odpowiednia dietę a nie za PH w Twoim wieku, jeżeli nie będziesz miał odpowiednio zbilansowanej diety nie wykorzystasz całego potencjału jaki niesie ze sobą PH. Po za tym jesteś za młody na przygody z takimi środkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Mihupaw - powiedz to w dziale dopingu.

Tak, tak, tak każdy żałuje że podjada, ja nawet się z tego nawet spowiadam, a że ksiądz spoko człowiek to i rozgrzeszenie dostaje w zamian za ogarnięcie towaru.
Z tym białkiem to bez przesady 2-2,5g/kg styknie.


Cp bym zarzucił z tydzień-dwa przed końcem, bcaa przed i po treningu po porcji, białko kiedy Ci tam go brakuję.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
I widzicie panowie tutaj jest problem poniewaz ja z tego co kupia rodzice nie jestem w stanie na maksa wykorzysac naturalnie organizmu dlatego tak grubo sypie tym bialkiem itd . Poniewaz rodzice nie rozumieja tego czym jest dieta jak dieta to odrazu pytania "po co sie odchudzasz?" Staram sie jak moge ale nie wychodzi jezeli chodzi o jakis doping to do sprawy podchodze powaznie wiem czym to grozi ale wiem tez ze trzeba tez odpowiednio zabezpieczyc organizm przed chociaz jakas iloscia skutkow uboczych jak oslonki na watrobe /picie duzej ilosc wody na nerki / odblok po cyklu . Narazie Suplementacja jest ustalona co do PH zastanawiam sie poniewaz czytalem wiele opini pozytywnych i negatywnych . Nie jest to takie chop siup ze biore i nawet nie wiem jakie to niesie za soba szkody oczywscie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
amenterios- w dział doping nie wchodzę bo nie mam tam z kim gadać, ludzie tamci już wyboru dokonali, natomiast jeżeli ktoś ma jeszcze szansę żeby się nad tym zastanowić to wolę powiedzieć z czym się spotykałem, jeśli komuś się wydaje, że nie będzie żadnych konsekwencji brania saa i ph to się grubo myli, nie chcesz nie wierz, widocznie nie spotykałeś się z ludżmi takimi tylko póki co z tymi, którzy się strasznie cieszą że biorą, jeśli sam korzystasz z ph lub koksu to z miłą chęcią zadzwonię do Ciebie za 10 lat i zapytam się jak tam zdrówko w razie czego nr podaj na priv

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Czegoś nie rozumiem... stać Cię na białko, a na jedzenie nie? Nie uważasz tego za paradoks? Zamiast tego białka kup pierś z kurczaka, proch nigdy nie zastąpi jedzenia, a do tego można zjeść coś smacznego.

Niema sprawy, lecz pamiętaj że wszystko jest dla ludzi! Lecz z głową.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-12-18 17:39:24

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to brac bialko i kreatyna

Następny temat

Anadrox MHP na pompę nadaje się do SPORTÓW WALKI?

WHEY premium