SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 277
Witam. Otóż zakupiłem na cykl 2x xpand zwykly i energizer + bialko matrix 2.4kg i do tego bcca olimpu 450kaps. Otoz sprawa ma sie tak jak najlepiej to suplementowac chodzi mi o DNT i DT i czasy przed po rano czy wieczor. Z gory thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
DT
XP rano i energizer przed treningiem
bcca przed i po treningu 1g/10kg
DNT
XP rano i energizer w porze treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja bym ener odpuscil w nietreningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 277
Rozumiem. A jeszcze co do bialka . ze wzgledu na ograniczony czas planowalem pic bialko z weglami przed tren 1h w stosunku 1:2 (bialko wegle) i po tren tak samo 30min potem po okolo niecalej 1.5h zjesc jakiegos kuraka z ww . bedzie dobrze??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp HMB + Trec reactor pro 3

Następny temat

Anabolic Halo - dawkowanie :/!!

WHEY premium