SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Konkurs Krata Na Lato 2019

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drążek, w pompkach miałyśmy handicup, więc się nie liczy, knl nie śledziłam, ale sam pisałeś, że w konkurencjach siłowych byłeś lepszy od dziewczyn.
Prawo do własnego zdania jak najbardziej rozumiem i uznaję natomiast dla mnie konkurowanie z facetami, nawet jeśli nie mam szans na wygraną i w najlepszym razie mogę być w środku stawki to dodatkowa motywacja.. bo trochę nudno jest ciągle wygrywać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Rozumiem obiekcje pań no tu mamy przede wszystkim dobrze się wspólnie bawić no i moderatorom powinno zależeć na frekwencji więc reguły konkurencji siłowych mogły by być bardziej dostosowane np wilks ale to nie do mnie.
Dlaczego jestem aby konkurencje siłowe były osobno bo w sporcie ciezary i gimnastyka też są osobno.
Mogę podpowiedzieć że w kwietniu można ze mną wygrać w skłonie do siadu tego nie będę robił i w różnicy redukcji bo tu za bardzo nie mam z czego zrzucać :)
Co do zdjęć wszystko zależy od oceniających.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-04-02 14:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tsubame
Drążek, w pompkach miałyśmy handicup, więc się nie liczy, knl nie śledziłam, ale sam pisałeś, że w konkurencjach siłowych byłeś lepszy od dziewczyn. )

Nie do końca w wyciskaniu maksymalnego ciężaru leżąc na 5x w wilksie chyba przegrałem z Viki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Drazekm tak, różnica to był aż 1% ale jakie emocje


Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-04-02 16:09:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem, że z jednej strony chcemy równego traktowania, a z drugiej domagamy się handicapów i to trochę nielogiczne. Ciężko mieć pretensje do facetów, że są silniejsi fizycznie no ale, jeśli konkursy są układane bez rozróżnienia na płeć, a układający liczą na udział pań, to jednak wypadałoby te szansę wyrównać jakoś w konkurencjach siłowych. Wytłumaczenie, że przecież dziewczyny mogą nadrobić w konkurencjach sylwetkowych albo fotkach trochę słabe, bo szansę redukcji i wyników z pomiarów są takie same bez względu na płeć, to mamy liczyć na łaskawe oko oceniających? Która "lepszą" fotkę wstawi? no trochę seksistowskie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
drazekm
Tsubame
Drążek, w pompkach miałyśmy handicup, więc się nie liczy, knl nie śledziłam, ale sam pisałeś, że w konkurencjach siłowych byłeś lepszy od dziewczyn. )

Nie do końca w wyciskaniu maksymalnego ciężaru leżąc na 5x w wilksie chyba przegrałem z Viki.

a dla ścisłości dodam że Viki przegrała z Nadinką
różnica pomiędzy 1 a 3 miejscem była 1,45%
poziom bardzo wyrównany dzięki HC


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-04-02 18:24:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
kabo9
drazekm
Tsubame
Drążek, w pompkach miałyśmy handicup, więc się nie liczy, knl nie śledziłam, ale sam pisałeś, że w konkurencjach siłowych byłeś lepszy od dziewczyn. )

Nie do końca w wyciskaniu maksymalnego ciężaru leżąc na 5x w wilksie chyba przegrałem z Viki.

a dla ścisłości dodam że Viki przegrała z Nadinką
różnica pomiędzy 1 a 3 miejscem była 1,45%
poziom bardzo wyrównany dzięki HC



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-04-02 18:24:35


A i tak Szajba pozamiatał wykrokami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Wszystkiego przewidzieć się nie dało, ale dzięki temu w ostatnich konkursach mamy ograniczenia czasowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Mam już odpowiedź od pakerów z Niemiec-wchodzą w to-zobaczymy,jak sobie poradzą :)







I co odpuścili ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
drazekm

I co odpuścili ?

Ta, jak zobaczyli Twoje dipy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs na marzec

Następny temat

Krata na Lato 2019-moduł kwietniowy -zadania

WHEY premium