SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs na marzec

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4852 Napisanych postów 21344 Wiek 70 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1072581
Dla wszystkich spragnionych rywalizacji konkursowej szybki konkurs poprawienia kondycji i sprawności ciała.
Wykonujemy tylko 2 proste ćwiczenia.
Każde ćwiczenie wykonujemy w czasie 120 sekund.
Za każde pełne powtórzenie są 4 punkty przy ćwiczeniu "padnij i powstań" a 2 punkty przy "kozak".
Wykonanie ćwiczeń takie jak na filmiku -" Padnij i powstań": ze stania robimy przysiad podparty; wyrzut nóg w tył i położenie ciała na podłodze z dłońmi na wysokości barków; powrót do przysiadu; wyskok w górę i powrót do stójki; suma 4 punkty
"Kozak" - ze stania : wyrzut dowolnej nogi do przysiadu; podskok ze zmianą nogi do przysiadu; suma 2 punkty. Następne zmiany nóg odbywają się bez powrotu do stójki .
Wygrywa uczestnik z największą sumą punktów z obu ćwiczeń.
Czas trwania konkursu od 20 marca do 31 marca. Wygrywa uczestnik z największą sumą punktów z obu ćwiczeń.

Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-03-20 10:37:09
4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1941 Napisanych postów 7298 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 531137
W tym drugim ćwiczeniu, można opierać się o podłogę piętą nogi "wyrzucanej" do przodu?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2963 Napisanych postów 8171 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 531932
Szajba - czujnyś, właśnie sprawdziłam jaka jest różnica przy obu sposobach. Bez podpierania masakruje szybko...

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-03-20 11:24:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1941 Napisanych postów 7298 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 531137
Mam napięty grafik i nie wiem czy w kalendarzyk wpisać dwie godziny czy kwadrans
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4852 Napisanych postów 21344 Wiek 70 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1072581
_Szajba_
W tym drugim ćwiczeniu, można opierać się o podłogę piętą nogi "wyrzucanej" do przodu?
Nie wiem o co chodzi
Noga wyrzucana ma dotknąć piętą podłogi.
Nie robimy tego zadania jak artyści ze wschodu. Wzorem jest wykonanie pokazane na filmiku. Czas wykonania 2 minuty.

Wypróbowałem tego co Wam zaproponowałem i zdechłem wcześniej niż wynosi limit czasowy .

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2963 Napisanych postów 8171 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 531932
Panie Janie - no to niech Pan sie szykuje na dłuuugie filmiki od Szajby. Postuluję nogę wyrzucaną w powietrzu zatrzymać nie na podłodze, filmiki bedą przez to krótsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 2303 Napisanych postów 11570 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1114382
_Szajba_
Mam napięty grafik i nie wiem czy w kalendarzyk wpisać dwie godziny czy kwadrans

raczej 240 sekund

ojan

Wykonujemy tylko 2 proste ćwiczenia.
Każde ćwiczenie wykonujemy w czasie 120 sekund.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Czytanie ze zrozumieniem to trudna umiejętność:(
Składam samokrytykę.

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-03-20 13:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
I ja nie doczytałem o tych 2x120 sekund na każde zadanie. Przepraszam za niepotrzebne zamieszanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3031 Napisanych postów 9761 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 506523
A ja mam pytanie - jak głęboki ma być ten przysiad Bo im płytszy tym łatwiej i tak się zastanawiam gdzie jest granica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie ma granic. W dwuminutowych konkursach liczy się udział a nie wynik a już na pewno nie liczy się technika wykonania
1

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Służba zdrowia państwowa vs. prywatna