SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Konkurs Krata Na Lato 2019

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
ja tez myslałem ze dajemy najlepszy bój tak jak jest w module majowm ale ok , bierz wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
rutkow
ja tez myslałem ze dajemy najlepszy bój tak jak jest w module majowm ale ok , bierz wszystko

Przecież Ci nawet przypomniałem jak się pytałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Słuchaj dla mnie to zabawa , mam inne priorytety nie pamietam o pierdołach i nie spinam sie tak jak Ty , wystarczy mi ze w pierwszym boju pokazałem ze zrobiłem i tak dobry wynik i jestem usatysfakcjonowany
nie czytamm wszystkiego bo nie mam czasu , chciałem nagrac druga próbe ale to byłby juz maj wiec odpuściłem po tym jak przeczytałem od Ciebie informacje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607773
Z tymi dipami to było jakoś dziwnie, bo trzeba było zrobić dwie próby i oceniania była różnica
W sumie myślałam że wzonsy nóg też są tak oceniane. Ogólnie chaos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
nie Viki , CHAOS dopiero nadciąga
ps . rutkow nie zapomnij zmierzyć stepów pod HT ja zmierzę platformę na pewno


Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2019-05-06 13:19:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
Viki
Z tymi dipami to było jakoś dziwnie, bo trzeba było zrobić dwie próby i oceniania była różnica
W sumie myślałam że wzonsy nóg też są tak oceniane. Ogólnie chaos
Ale chaos został wyjaśniony i nie ma potrzeby wałkowania go na nowo (tzn. dla użytkowników był jeśli chodzi o obliczenia).
rutkow - więcej luzu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ale to chyba nie rutkow jest tutaj spięty , odniosłem inne wrażenie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
nawet nie wie Pan jaki ja jestem rozluzniony w przeciwieństwie do tego Pana 5 wpisów wyzej

zreszta po czytaniu tego co pare osób sobą prezentuje coraz mniej chce mi sie z wami uczestniczyc w jakiś zabawach no i nie dziwie sie ze mało ludzi tu zaglada

afera za aferą

Panie Janie moze pan zmierzyć ta wersalke na której robi HT bo ja nie wiem czy ona ma 30 cm wysokości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
rutkow


Panie Janie moze pan zmierzyć ta wersalke na której robi HT bo ja nie wiem czy ona ma 30 cm wysokości

nie da rady wersalka moze miec i 40 ale pod naciskiem może się obniżyć do 29 , i tu juz następuje MANIPULACJA wynikami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie chcę wdawać się w niepotrzebna dyskusje pozostańcie przy swojej opinii, zwróciłem tylko uwagę na regulamin a nie ja go układałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs na marzec

Następny temat

Krata na Lato 2019-moduł kwietniowy -zadania

WHEY premium