SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stary Seba radzi młodym...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
za duzo bo to oznacza ze robisz prawie 2 cwiczenia wiecej na mala partie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seba np na biceps robie okolo 17 serii czy to bardzo źle i zbyt intensywnie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hyh wklej dokladnie plan ale w 98% b zle

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
napisałeś ze nei chcesz sogó... to nie dam
no dobra chcialem dac ale wiem ze ju znie wejdzie}

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ciekawe 1 osoba miala watpliwosci, hyh a watpliwosci to najelsza oznaka ze sie chociaz zaczelo czytac ~~ wniosek chyba jeden (:

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16772
To i ode mnie dostaniesz SOGa za kawał dobrej roboty, naprawdę bardzo dobry art.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1442
Ja bym powiedział, że nazwa split wskazuje raczej na trening dzielony, a nie łączony.

Fajny artykuł, mimo że poszczególne części widziałem już wcześniej, to doczytałem do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hyh w sumie tez racja co do splita

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 774
niektóre linki nie działają :P o tym HST najwięcej SOOOG

_____________
"pulchnij zdrowo" - z głową ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
seba na klatke np robie tylko rozpiętki i wyciskanie na prostej bo nie mam w domu dp dyspozycji ławki skosnej a funduszy takze brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS - rano czy wieczorem??

Następny temat

<do startujących>

WHEY premium