SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stary Seba radzi młodym...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ciekawe czy sie komus przyda pewnie jak zwykle ci ktorzy to znaja na pamiec czytaja a reszta olewka

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat276691/#post0 macie graficznie lepsza wersje

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-07-18 18:47:11

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1472
a mi się nie podoba---wiem wiem nie musze nato patrzeć.
Porostu to wszystko na jedno kopyto
Wiem, że Seba się dużo udziela w dziale trening i głupot nie pisze ale ten post wydaje mi się troche na siłe i tak wiecie, że małolaci nie czytają--tylko pytają, pozatym bardzo dobry post ten podwieszony co trza czytać przed wysłaniem posta




nie zrozumcie mnie źle ale dlamnie to kicha nie wiadomo poco

Real muthaphuckkin G’s...

http://www.sfd.pl/temat277184/ - chcesz więcej wyciskać na klate?-WEJDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a mi się nie podoba---wiem wiem nie musze nato patrzeć.
A TO JUZ TWOJA WYPOWIEDZ DO INNEGO TEMATU :)

Porostu to wszystko na jedno kopyto
HYH NIE KONIECZNIE, JAKOS NIE ZAUWAZYLEM BY W JAKIM POSCIE /W PODWIESZONYCH TEZ BYLO LOPATOLOGICZNIE WYJASNIONE CO SIE JAK UKLADA RACZEJ JEST OPISANE "M PARTIE-TYLE DUZE TYLE" I "LACZ TO Z TYM" ALE BRAKUJE PRZYKLADOW I LUDZKIEGO PODEJSCIA DO OSOB KTORZY NA WIDOK SLOW JAK SERIA/POWTURZENIA,IZOLOWANE, SPLIT FBW ROBIA OCZY JAK 5 ZLOTYCH I PRZYJMUJA NA WIARE, ONI NIE MAJA TEGO KLUC NA PAMIEC TYLKO TO ROZUMIEC, WLASNIE DLA TAKICH TO JEST.

Wiem, że Seba się dużo udziela w dziale trening i głupot nie pisze ale ten post wydaje mi się troche na siłe
CO DO TEGO NAPRAWDE NIC NA SILE, KILKU OSOBA SIE PRZYDAL WIEC JAKI+ JESLI CHODZI O WART EDUKACYJNA, CO DO NA SILE MOWILEM ZE NAPRAWDE SOGOW NIE POTRZEBUJE PRESTIZU TEZ NIE BO CZYM TKAIM SIE GO OSIAGNAC NIE DA , DLA PRZYJEMNOSCI TEZ TEGO NIE PISALEM. WIEC NIE WIDZE ZADNYCH KORZYSCI.

i tak wiecie, że małolaci nie czytają--tylko pytają,
A TO INNA PRAWDA- ALE PRAWDZIWA NASZCZESCIE JAKIS ODSETEK CZYTA - I TO WLASNIE TKAICH TERAZ PZODRAWIAM

pozatym bardzo dobry post ten podwieszony co trza czytać przed wysłaniem posta
HYH TUTAJ JUZ CO OSOB TYLE OPINI, DLA MNIE TEN LINK PODWIEOSZNY HERBANA OWSZEM TO CENNA SKARBNICA WIEDZY O TRNEINGU, ALE PRAWDA TAKA ZE TYPOWY NOWY ZALAMIE SIE ILOSCIA TEGO I NIE PRZECZYTA TEGO JESLI NIE PRZECZYTA MOJEGO- WIELE OSOB MOWILO ZE JEST TEN ZA DLUGI. POST HERMANA MA WSZYSTKO DLA WSZYSTKICH ZASADY+COS DLANOWYCH+SREDNIO ZAWANSOWANYCH+CIEKAWOSTKI O KTORYCH JA NAWET PRZEZ 2 LATA NIE WIEDZIALEM ZE SA TAKIE TEMATY I SIE DOKSZTALCALEM.
JAKOS NIE WIDZE NOWEGO CZYTAJACEGO TAMTEGO POSTU OD DESTSKI DO DESKI -ALE TO MOJA OPINIA KAZDY MA PRAWO DO INNEJ I SZANUJE.



nie zrozumcie mnie źle ale dlamnie to kicha nie wiadomo poco
NO JAK WYZEJ SZANUJE OPINIE I DZIEKI ZA ODP. MAM TYLKO NADZIEJE ZE TO NIE FORMA ODWETU ZA TWOJ POST - ALE WIERZE ZE 1 Z 2 NIE MA NIC WSPOLNEGO BO WIDZE ZE ARGUMENTY MASZ.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1472
heheheh nodobra Seba nie ma sprawy może i masz racje, siedze tu krócej mimo, że kiedyś tu siedziałem ponad rok i też miałem specjaliste w dziale trening i znawce w odżywianiu (chodź kiedyś trzeba było mieć mniej sogów), no ale musiałem wyjechać na przymusowe wczasy.

Post może i dobry a może nie nie wiem nie czytałem całego dokładnie ale myśle, że tamten post jest właśnie bardziej przejżysty bo jest w linkach




hehehe i to żaden odzew, dopiero mi przypomniałeś.hehehei nie chodzi mi oto, że chcesz nabić sobie sogów, bo wygóle ta cała parodia o te sogi, te całe tematy naten temat

https://www.sfd.pl/temat274916/#post12


Fakt może to zmylić małolata który tu dopiero wszedł i patrzy OOOOOOOOOOOOOOO znawca on ma napewno racje





Ogólnie nie myśl sobie Seba nic złego bo nie raz pewnie będziemy się pokazywać w tych samych postach i nie ma sensu patrzeć na siebie krzywo.
Ale zdanie mam jakie mam, a że mam inne niż wszyscy moi poprzednicy bardzo mnie cieszy


JESTEM INNNNNNNNNYY---hehrhehehhahhahahahehehhha



pozdro

Real muthaphuckkin G’s...

http://www.sfd.pl/temat277184/ - chcesz więcej wyciskać na klate?-WEJDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Hehe spoko ja sie krzywo nie patrze na nikogo, cieszy mnie odmienne zdanie na dany temat, bo dzieki dyskusji mozna znalesc nowe rozwiazania, zobaczyc swoje bledy a jak wiadomo
Wygrana nie uczy niczego a przegrana tydsiaca rzeczy ^_^


innymi slowy nic nie ma do osoby ktora mowi ze cos zle radze/ ze co pisze bo to mnie sklania do zastanowienia sie glebiej nad sensem, argumentami przeciwnika i szukam gdzie robilem blad i pozniej staram sie go nie popelniac.Wiec w moim przypadku kazda krytyka buduje.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Mi sie podobalo, choc rzeczywisice o wiekszosci rzeczy juz dawno slyszalem. Chcialem tylko powiedziec od siebie poczatkujacym. Zeby bezwzglednie trzymali sie tych ilosci serii co Seba napisal. POnad rok temu mialem te same problemy. Jak pzreskoczylem na trening mniej objestosciowy i dorzucilem skromna dietke to naparwde ostro wystartowalem. A no i nie zapomnijcie o dietach poczytac ale to juz w innym dziale.

Pozdrawia CZAMP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
Jak dla mnie czyli kogoś nowego na forum bomba !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2318
Kurcze no.. widze że sie znasz na tym troche
Ale myślałem że jesteś atletyczynie zbudowany a wyglądasz jak 1/3 faceta
Ale nie przejmuj sie, też samemu taki jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
przecież jest post podwieszony tego typu.
Ponadto po kiego*****a tutaj spam i przykłady treningów?
nie kumam.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS - rano czy wieczorem??

Następny temat

<do startujących>

WHEY premium