SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty walki...

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
Witam wszystkich... mam pewien problem w doborze odżywek , otoż nie wiem co najbardziej opłaca się brać pod tylko i wyłącznie treningi boksu... Nie dawno skończyłem cykl z jabłczanem kreatyny cm3 i carbo , i powiem że jestem bardzo zadowolony, ku memu zdziwieniu skoczyła mi szybkość , czas reakcji , siła i wytrzymałośc... nawet mięsnie jakby sie troche wyrzeźbiły... Mam troche pieniędzy i chciałbym zacząć nowy cykl. Moim teraźniejszym celem jest powiększyć obwód mięsni gdyż jest tragedia...33 cm w bicepsie :(.
Jestem świadom że cięzko bedzie to osiągnąc trenując taka dyscypline sportową gdyż na każdym treningu dochodzi do spalania mięsni przez duża intensywnośc treningów... i tu nachodzi sie pytanie czy jest jakaś odzywka ktora zachamuje to spalanie miesni i doprowadzi do daleszego ich rozwoju ? , dodam że chciałbym uzyskać czystą mase mięsniową a nie zalanie mięsni wodą jak jest w przypadku monohydrantu kreatyny... pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Trenujesz zawodniczoczy trktujesz boks jako alternatywę np. dla siłowni lub fitnes?
Ile jednostek treningowych masz w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
Chciałbym kiedys coś osiagnąc,,, trenuje rok czasu , treningi mam 5/4 razy w tyg... Trenuję tylko boks... natomiast naturalne że mamy pod koniec część siłową z uzyciem własnego ciała , pompki brzuszki itp. Po treningu jeszcze zostaje i wykonuje cwiczenia bokserskie (siłowe) z tależem 10 kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
w jakiej wadze chodzisz i ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
Mam 17 lat.. waga 70 kilo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeżeli rzeczywiście chcesz coś osiągnąć to powinieneś zastanowić się nad dietą. Dieta z pewnością przybliży Cię do upragnionego celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
diete to ja mam że tak powiem cud ;p, nie no poważnie to jedyna moja dieta to zdrowe odrzywianie... nie bawie sie w diety bo nie umiem .. poprostu zdrowo sie odzywiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Spróbuj Vitargo,napewno bcaa,vital pack i pomyśl nad Night protein blend.Dorzuć to do reactora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Nie zapomnij o posiłkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
a czy mogłbym zastąpić bcca , AAKG? podobno tez wpływa na regeneracje... i tu by sie nasuwało pytanie , czy dobry byłby taki zestaw CM3 , AAkg i vital pack ? sądze że bym troche w bicepsie przybrał ale wolę sie spytać specjalistów , jak znajdziecie wolny czas to bardzo prosze o odpowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
Czy może lepiej bedzie CM3 treca , Olimp - BCAA Mega Caps i vital pack ? to mi da lepsze efekty ? tylko tu sie nasuwa pytanie czy można łączyc dwie odżywki zupełnie innych firm ?.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM Z BRZUCHEM PROSZE O POMOC

Następny temat

AAKG jak bedzie dobrze?

WHEY premium