SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10771 Napisanych postów 47050 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam klopot cwiczylem fbw 4 miesiace. I teraz sie zastanawiam bo mam ciezka prace duzo ruchu plus noszenie ciezkich zeczy czyli zapotrzebowanie kaloryczne mocno rosnie i lepiej by bylo wybrac split? Bo fbw wiadomo ciezki trening cale cialo itd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29 Napisanych postów 211 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2033
Jeżeli jesteś naturalem, do tego amatorem to nie ma sensu ćwiczyć splitem. Takie przynajmniej moje zdanie. O wiele efektywniejsze będzie angażowanie wszystkich partii z mniejszą intensywnością, ale częściej co da więcej impulsów do wzrostu mięśni. Poza tym katując w jednym dniu np klatę lub nogi na pewno nie uciągniesz takich ciężarów jak ćwicząc po 1/2 ćwiczenia metodą fbw lub inny tego typu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 461 Napisanych postów 524 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 26375
Pozostaje mi tylko potwierdzić powyższą odpowiedź kolegi. Dla naturali faktycznie najlepszym rozwiązaniem są treningi FBW. Polecam lekturę tegoż artykułu: https://www.sfd.pl/art/Trening/Jak_trenować_i_budować_masę_mięśniową_bez_sterydów_-a3885.html . i komentarze pod nim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja

aerofull