SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpamPost Rozmowy Noca - Nie tylko o Hi Tec'u

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Uwaga Uwaga

https://www.sfd.pl/Super_Luty_Promocja_Cenowa_na_LUTY_-_Mega_Cena_MEGA_BCAA_5000-t469229.html

PROMOCJE NA LUTY

MEGA BCAA 5000 i WHEY PROTEIN super sie opłaca szczególnie MEGA BCAA 5000 sam je biore
3 tab = 5 gram BCAA

opakowanie 150 tabletek

Zamawiąjcie z Hi Tec'a albo szukajcie w swoich sklepach w miescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2940
hehe chyba sie skusze na te bcaa
super cena!!

brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Wczoraj mialem pierwszy trening na vasobolanie i argininie, musze powiedziec ze calkiem niezle, biorac pod uwage ze narazie wzialem 3 kapsy vasobolanu i 2 kap. argininy.
Ciekaw jestem co sie bedzie dzialo przy 6 kapsach (fakt troche pieczenie czuc, ale mi nie pzeszkadza, przynajmnie mozna wiecej wody pic:) ) mam jeszcze do tego guarane



Zmieniony przez - kwasny28 w dniu 2009-02-01 09:30:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
Ja wzialem 12 capsow to byl ogien w chooj
ale pozniej jadlem jak po***any, dobrze stymuluje apetyt.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
BCAA opłacą sie poważnie przeliczałem kiedyś i teraz jest Ogień, Tak samo WPC Whey Protein Ogień Ogień

Chory jestem f*** GRYPA MAX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
TomQ ale brales tYlko vasobolan, ja dzisiaj wzialem 4 kapsy vaso... 3 kapsy argininy i 1 kaps guarany, kosmos, byl power i chec do treningu , nie bylo takiego pieczenia jak za pierwszym razem, juz sie nie moge doczekac nastepnego treningu.
Cwicze teraz Armageddon

Kurde jAkbym mieszkal w polsce napewno bym kupil te BCAA niezle wychodzi,a wycinke bede musial zrobic bo fetu przez swieta sie nazbieralo, najgoszy becek.

Jabi zrob sobie grzane piwo z zoltkiem od jajka, wlej piwo do garnka od razu wbij zoltko i powoli podgrzewa i mieszaj, mozesz dodac miodu, naprawde niezle dziala, trzeba sie jedak pozniej odrazu polozyc i wypocic, a jak nie pijesz piwa, to wiaomo duzo cytryny . WRACAJ DO ZDROWIA

Zmieniony przez - kwasny28 w dniu 2009-02-01 16:01:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
no tylko vaso cisnolem, ale mysle ze 8c i bedzie git

kazdy choruje a ja nic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Sorry Tomq, ale znów nie wysłałem. Miałem cały tydzień zalatany. Obiecuję, że wyślę, ale na prawdę nie wiem kiedy dokładnie.:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
Spoko
cykl zaczynam 23 lutego mam 4 treningi w tygodniu liczac po 10c na trening to jest 24 treningi czyli na 6 tygodni, czyli do 5 kwietnia mi starczy, a cykl mam do 3 maja
czyli dobrze by bylo jak na 7 kwietnia bedzie
czyli spokojnie nie spieszy mi sie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy Hi-Tec'a Na Forum SFD

Następny temat

Życiowa forma na suplementach Hi Tec i PEAK Debiuty 2008!

WHEY premium