SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpamPost Rozmowy Noca - Nie tylko o Hi Tec'u

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
ja mam natomiast pytanie co do koszulek peak, kiedy beda dostepne? konkretnie chodiz mi o ta w ktorej byles kiedys w FORMIE. moge nawet odebrac osobiscie;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12051 Napisanych postów 160480 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234534
u mnie w palestynie sa
wpadnij




a tak na serio Jabi pewnie ci powie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
WItam, juz po pracy

Potem silka i znowu na rano do pracy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12051 Napisanych postów 160480 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234534
yo
musze kupic nilet miesieczny do szkoly

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Powiem Wam Że Połączenie X Pumpa + Vasobolan i Hyperfusion to kosmos nawet kawy juz do tego nie pije przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
W Spamie w Suplach pisałem to tu tez napisze

Powiem wam tak -

Power Guarana Mocno i Długo Pobudza , na pusty zołądek sie długo wkreca 3-4 kapsy jazda zalezane 2 na porcje

X Pump - Pobudzenie Ostre nie dodaje kawy nawet wogoóle, pompa dobra + Vasobolan 6-7 kapsów to POmpa mega, Pobudzenie Ostre i uczucie jak na spalaczu czyli pocenie podniesiona temerpeatura ciała - Pieczenia nie ma w przeyłku jak Vasobolan Zapijam X Pumpem.

Po Tribulusie jem juz równo 4 tygodnie teraz 5 się zacznie po 4 kapsułki (zalecane 2 ) (a i zadrzyło mi sie z 5 razy po 5 kapsułek to mi libido podskoczyło No Faj..nie jest

A Mega BCAA 5000 wam nie opisze bo to aminokwasy BCAA ale dobre

Hyperfusion Fajny Bajer tez biore ale takich ekfetow po tygodniu to nie powiem

Magnesium Citarate - Smaczne fajnie przed snem zapic HMB, BCAA i Tribulusa (w nim jest CYnk też) więc Robie Sobie takie ZMA

Jeszcze Ultro Amino z Rano Jem po 10-12 tab po 2 gramy aminkow 1 tabeltka zeby szybko w krwioobiegu były.

Carbo Smakowe PLUS smakuje podobnie jak Magnesium Citarte jest Dobre z Domieszka HCA, RYbozy, Tauryny.

Vit A-Z Tez biore no ale nie czuje super sily ani mega młodości po tym

Jeszcze mam Amino Anabol Professional fajne aminki z Tribusulem i d-pinitolem w kapsułkach jednak drgrogie czasem własnie Biore je przed Treningiem a Mega BCAA 5000 po treningu.

Jeszcze Brałem Hi Tech Amino 5700 jednak sa drogie i wole Ultro Amino 5100

Thermo Stack - taki sobie dosyc dobry ale ja nie lubie ogolnie spalaczy zadnych a efedrynowych unikam juz wogóle.

Whey Protein czekolada - rozpuszcza sie dobrze , smakuje dobrze

Anabolic Protein czekolada tez smakuje dobrze rozpuszcza sie dobrze leciutki taki posmak zostaje ale tego nie czuc tylko tacy znawcy cos poczuja

ogólnie ja lubie czekolade potem to mi smakowała truskawka a potem wanilia banana nie jadłem bo nie lubie.

Carbo Pur Fajny Bajer Carbo bezsmakowe czasem dodoaje do białka jak gdzies jestem i nie chcem milionych płatków owsianych jesc

dobra rozpisałem sie aaaaaaaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12051 Napisanych postów 160480 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234534
Jabi co cie tak natknelo?

Carire bilet kosztyje 90zł

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-08-27 09:32:29

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy Hi-Tec'a Na Forum SFD

Następny temat

Życiowa forma na suplementach Hi Tec i PEAK Debiuty 2008!

WHEY premium