SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpamPost Rozmowy Noca - Nie tylko o Hi Tec'u

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
witam jak dzien u was sie zaczal?
Jabi jestes na urlopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
aha, myslalem ze w hotelu to moze gdzies na urlopie nad morzem albo cusik sie wygzewasz

A w jakiej firmie pracujesz jak mozna wiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Tak bo pojechałem do firmy a mieszkam w Hotelu na pare dni. A w jakiej pracuje hehe no w tej w której piszemy Hi Tec Nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
heh nie myslalem ze ty gdzie indziej pracujesz, a tutaj tylko tak dorywczo, dlatego pytalem, no a tak to glupa strzelilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12053 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
yo
ale jestem zmeczony po treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
pisze w spamie co by nie odstraszyc klientow
pieczenie u mnie utrzymywalo sie w czasie treningu jak i po nim, nie mowiac juz o pieczenie przed treniingiem bo myslalem ze mi przelyk wypali
wzielem 12 kaps jak co bo ja jestem suploman
pompa fajna lecz bardziej zawdziewczam ja treningowi, lecz nie przecze ze vasobolan cos tam pomogl
jeszcze jedna rozkmina
w nocy nie moglem przez 4h zasnac
takie cos mi sie jeszcze nie zdarzylo chyba nigdy w zyciu, na venomie lepiej mi sie spalo
glowno przyczyna nie bylo to ze bylem jakos mega pobudzony tylko pocilem sie jak swinia
wiaza to wlasnie z vaso bo nigdy wczesniej mi sie takie cos nie przytrafilo
okna po otwierane spalem bez koldry a mi goraca i poce sie jak bym lezal na plazy w najwiekszym sloncu
dzieki jeszcze raz za mozliwosc stestowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12053 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
yo
Jabi jestes?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy Hi-Tec'a Na Forum SFD

Następny temat

Życiowa forma na suplementach Hi Tec i PEAK Debiuty 2008!

WHEY premium