SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu w przerwie od treningów -warto ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1307 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30596
Nie będę miał możliwości trenować przez 3 tygodnie -urlop, wyjazd.
Ostatnie pomiary robiłem 2 tygodnie temu i wczoraj, jedynie w pasie urosło i mam 93 cm, reszta wymiarów w profilu.
Celem nadal jest masa, ostatnią porządną redukcję zakończyłem rok temu, od tego czasu robiłem jedynie 2 razy mini cut.
Z sylwetki jesrem zadowolony, wiadomo że kraty nie będzie na masie, ale obawiam się czy nie jestem już w tym miejscu że będzie rósł tylko brzuch, no i czy nie czas na jakieś zmiany w celu pobudzenia metabolizmu ?
Pomyślałem że skoro przez 3 tyg nie będę ćwiczył, to bezsensem jest pozostawanie na dodatnim, więc chcę znów zejść na minusowy bilans a do tego dorzucić spalacz tłuszczu.
Oczywiście na urlopie będę pilnował białka i samej diety na ile to możliwe.
Odstawię też kreatnę i beta alaninę - biorę od 7 tygodni.
Jak uważacie czy, minusowy bilans, wiecej białka i spalacz tłuszczu spowoduje że obniże poziom tłuszczu, aby za 3 tyg znów ruszyć z masą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10921 Napisanych postów 71916 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 949351

T-Burner z Berserk Labs to bardzo dobrej klasy spalacz tłuszczu

W składzie zawiera wszystko to, co powinien zawierać dobrej klasy termogenik, czyli produkt wpływający na przyspieszenie naszego metabolizmu, poprzez zwiększenie temperatury ciała. Mamy więc oczywiście solidną dawkę kofeiny, ekstrakt z zielonej kawy, synefrynę (ekstrakt z gorzkiej pomarańczy), ekstrakt z zielonej herbaty, poprawiającą i wzmacniającą koncentrację - tyrozynę, ekstrakt z kakaowca, a także istotne dodatki HCA (Garcinia Cambogia), imbir, pieprz czarny - składniki, które mają za zadanie rozgrzać momentalnie nasz organizm.

Stosowanie tego typu produktów na pewno daje fajnego "kopa" i zastrzyk energii, podnosi naszą ciepłotę ciała, dzięki czemu nakręcamy metabolizm. Spalanie tkanki tłuszczowej to proces złożony i oczywiście bez aktywności fizycznej trudno będzie wykorzystać potencjał tego typu preparatów, ale mając obawy o nasz metabolizm nie zaszkodzi łyknąć sobie 2-3 kaps w ciągu dnia, od rana lub rozłożone w ciągu dnia na 2-3 porcje.

Osobiście jestem zdania, że na urlop trzeba jechać i odpoczywać. Zostawić suplementy w domu, dać odpocząć organizmowi od wszystkiego, również od spore ilości łykanych tabletek, kapsułek i proszków Jeżeli ciężko pracowałeś cały rok nad swoją sylwetką, to takie 2-3 tyg luzu, wyjdą tylko na dobre, poprawią regenerację, pozwolą trochę odpocząć naszym mięśniom czy stawom, a przy zachowaniu umiaru w jedzeniu i piciu nie powinieneś odnotować dużych strat w sylwetce, nawet będąc "na masie".

Więcej o urlopowaniu itp, doczytaj sobie tutaj:

Polecamy również: Długi weekend i urlop, jak przetrwać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25292 Napisanych postów 23180 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 368045
bez treningu, przez 3 tygodnie raczej nie obniżywsz tłuszczu tak żebyś masę mógł robić, poza tym ujemny bilans bez treningu to kiepski pomysł, ale przez 3 tygodnie to tam akurat by się wielka krzywda nie stała, ale jak coś to polecałbym Ci bliżej zera, odpocznij na tym urlopie a nie martw się dietą, po urlopie zrobisz minicut jak należy i wrócisz na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1307 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30596
Czyli urlop w okolicach zera.
A po urlopie mini cut ze spalaczem siłownia + bieganie będzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25292 Napisanych postów 23180 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 368045
dokładnie tak, na urlopie odpocznij sobie i się zregeneruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7997 Napisanych postów 80640 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 681691
Masz urlop to nie świruj , tylko odpocznij „ od wszystkiego „
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Nie chcialem świrować -trenować.
Ale też nie być na dodatnim jak nie ćwiczę, więc pomyślałem aby wykorzystać ten czas i wskoczyć na minus.
Bo co mi szkodzi leżąc na plaży być na minusie, ale jeśli spalacz i tak nie zadziała to ok, zrobię to po urlopie.

Chcę spróbować T-Burner z Berserk Labs

Zmieniony przez - OTTO w dniu 2020-07-27 13:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
z T-Burnera będziesz zadowolony, bardzo fajny spalacz i odnoszę wrażenie, że trochę niedoceniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
A czy dobrze działa za każdym razem, czy raz , dwa i trzeba zmiebiać ? Z Olimpu tak miałem, za pierwszym razem super, drugim gorzej a potem juz nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
generalnie podczas jednego cyklu redukcyjnego zaczynasz od delikatniejszych i wchodzisz na te "mocniejsze" później, np. wpierw burn4all, później t-burner, kończysz redoxem lub ewentualnie przesuwasz w prawo wszystko i kończysz np. joha to tak przykładowo, bo zależy jaką drogę obierzesz, ale w kolejnym cyklu redukcyjnym tak samo rusza, inaczej może być jeżeli po np. 4 tygodniach na t-burnerze będziesz chciał kolejne 4 na nim robić, to już może tak nie działac jak przez pierwsze 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12364 Napisanych postów 49875 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384397
Dokładnie, urlopy są po to by odpoczywać, a nie myśleć o sylwetce

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: kubaskop@interia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Czyli jak robie mini cut to nie ma większego znaczenia, bo po 3-4 tyg i tak waracam na masę, a do następnej redykcji organizm zapomni i znów powinno dobrze zadziałać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań odnośnie kreatyny.

Water