SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SonGoku - mój temat.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
Cześć
Udzieliłby mi ktoś kilka rad na temat mojej diety którą sobie ułożyłem , i czy mogę tu ją wrzucić ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Ja zamawiałem na allegro.
Można dorwać najtaniej za ~20zł za 500g.
Przesyłka kurier, przy odbiorze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
A więc od września idę na dietę na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
A więc od września idę na dietę na masę.
Mam 18 lat , ważę 83kg i moim celem jest przybranie na wadzę kilka,kilkanaście kg.
Dieta i zapotrzebowanie ,które sam ułożyłem niżej:
Myślę ,że dobrze założyłem swoje zapotrzebowanie na białko itd patrząc na swoje warunki fizyczne.
Brakuje mi jeszcze kilka produktów ale nie wiem w które miejsce je wsadzić i jakie to mogłyby być produkty.
Patrzę na to ,żebym jeszcze tylko to zjadł a nie tylko rozpisał na papierze.
Z natury jestem chudy,ale dużo jem :)
Profil mam uzupełniony jbc :P

Czekam na rady





Trening już mam ułożony 4 dni w tyg siłowni. Ćwiczę +/- pół roku z przerwami.

Zmieniony przez - SonGoku96 w dniu 2014-08-29 13:46:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
brakuje mięsa, a za dużo nabiału
warzywa, owoce są ?
Nie ma zdrowych źródłem tłuszczy

szynka kanapkowa raczej odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
Myślałem ,żeby pokrojone piersi kurczaka gdzieś wsadzić ale nwm dam rade zjeść tyle iczy do ryżu na obiad będzie pasowało , jak myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
Warzyw i owoców nie wpisywałem bo jem dośc dużo w czasie dnia ,szczególnie owoców. Pozatym dużo wody nie gazowanej pije . Co byś radził w takim razie do kanapek? Jajka ugotowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
Trochę co nie co zmieniłem.
Pewnie ser będzie do wyrzucenia czy może zostać ?
Jak teraz to wygląda ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
czemu zamieniłeś zdrowe płatki owsiane, a wysokoprzetworzone kukurydziane ?
nadal nie ma zdrowych źródłe tłuszczu, czytałeś linki czy nie ?
za dużo węgli nie dasz rady tego zjeśc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
Przeczytałem linki
Dałem spowrotem płatki owsiane
Troche zmiejszyłem węglowodany
Dodałem Tran (myślę ,że w kapsułkach ) wpisałem szacowaną ilość , nie wiem dokładnie ile kapsułek jak często będe dziennie potrzebował

Jak teraz wygląda?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POPATRZ TU! I pomóż ;) Ocena diety i terningu

Następny temat

Białko i kreatyna.

WHEY premium