SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań na temat odchudzania

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
Na początek podam podstawowe informacje na mój temat.
Wiek: 17
Płeć: Facet
Waga: aktualnie 85 kg
Wzrost: 178 cm
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy: Chodzę na siłownie 5 miesiąc. Trening 4 razy w tygodniu.
Dieta: Jest
Stosowana lub planowana suplementacja: Od dwóch tygodni stosuję spalacz Thermo Speed Extreme

Na siłowni mam trening na masę mięsniową. Stosuję spalacz Thermo Speed Extreme ,stosuję dietę ,oraz na czas treningu zakładam pas neoprenowy. Zaczynam tracić zbędną tkankę tłuszczową ,oraz mięśnie też powoli rosną. Każdą partię mieśniową trenuje raz w tygodniu ,prócz brzucha który robię co trening (4 razy w tygodniu) oraz po treningu chodzę na bieżnię ,lub rowerek żeby się dodatkowo wypocić.


A więc mam parę pytań:
1. Czy dalej powinienem stosować trening na masę mięśniową czy lepiej by było gdybym stosował trening na rzeźbę?
2. Czy powinienem stosować jakieś witaminy? Jak tak to jakie.
3. Czy powinienem dodać jeszcze jakieś suplementy? Jak tak to jakie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
1. jeśli widzisz progres to nie musisz zmieniać planu treningowego ( ale napisz co byś zmienił w treningu na rzeźbe )
2. pewnie, chyba że jesz sporo warzyw i owoców https://sklep.sfd.pl/Tested_Nutrition_Tested_Multivites-opis26438.html
3. mozna wrzucić bcaa

ps. brzuch 1-2x w tyg styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
W treningu na rzeźbę zmniejszył bym lekko ciężar ,zmienił bym ilość serii ,oraz powtórzeń. Raczej zostanę przy tym treningu co mam teraz tylko zastanawiam się nad tym BCAA ,a dokładniej z jakiej firmy wybrać ,oraz jak pogodzić dawkowanie Thermo Speeda ,witaminek ,oraz BCAA. Ile powinienem tego zażywać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - pierwsza redukcja

Następny temat

Poczatkujący. dieta redukcyjna...

WHEY premium