SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skuteczna samoobrona (i wiele głupot w temacie)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
chyba że chordzi o gościa, który wymach**e nożem z daleka, bojąc się podejśc i zaatakować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Tak lekko OT - na emulu leży książka Pentecosta.

Nie uważam książek za podstawę treningu - ale tak na początek o nożu (chodzi o przystępność treści i dostępność)- to właściwie gorąco polecam.

Tak na otwarcie oczu

Zmieniony przez - Kicius w dniu 2005-05-16 17:06:04

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
ja trenuje jiu jitsu i często załadam dzwignie ponieważ niezależnie od masy przeciwnika da si to zrobić ale ważne jest to żeby zrobic to szybko bo jak napnie mięsnie to klapa. Ale ja waże 56 kg mam 14lat i walcze z ludzmi co mają 17 lat i 80 kilo i większość rozkładam przez dzwignie (nie zawsze wygrywam ale w 95%)tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Większość ludzi z tego tematu dawno opuściła forum i nie czeka na odpowiedź.Archeologia,czyli odkopywanie starych tematów bez ważnej przyczyny jest niemile widziane.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Ale ja waże 56 kg mam 14lat i walcze z ludzmi co mają 17 lat i 80 kilo i większość rozkładam przez dzwignie (nie zawsze wygrywam ale w 95%)tak ->

Że też Słaby nie usunąłes tych mądrości

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Lubię jak inni też się pośmieją(nie zawsze tak się dzieje,ale w 95 % tak
1

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
Pozdrowienia dla Słabego i sogacz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 72
Masz rację, ale pomyślmy z drugiej strony po co ktoś miałby nas zabijać tak od razu? Mówię o typowej sytuacji na ulicy. Krav maga uczy obrony przed nożem w przypadku psychopaty, przy dobrym trenerze i dobrze wczuwających się w rolę napastników jest możliwe zwiększenie sobie tych szans. Walka trudna, masz mało czasu, ale pls to nie są zerowe szansę albo 10%.. powiedziałabym że 50%-60% szans na ucieczkę. Ja mam wrażenie, że albo ktoś się nie zna się na KM, albo jest zazdrosny o to że KM jest na ulicy najlepsze lub ma/miał słabego trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Wiem, że na kravmadze nauczyłeś się ogryzać jaja jednym zębem, ale kurna sprawdzaj, kiedy ktoś ostatnio zaglądał do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Kaszankaaa
...Ja mam wrażenie, że albo ktoś się nie zna się na KM, albo jest zazdrosny o to że KM jest na ulicy najlepsze lub ma/miał słabego trenera.
Ja bym raczej powiedział, że najbardziej kompletny a nie najlepszy. Najlepszy oznaczało by, że pokona każdy inny, a takiej gwarancji nigdy nie ma...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Katowice-zapasy styl wolny!!

Następny temat

BJJ Poznań

WHEY premium