SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skad ten debilizm ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
pisze ten topic bo jestem ciekawy czy wy tez macie kontakt z takimi ludzmi jak ja :D Chodze do pierwszej technikum i codziennie powtarzam codziennie z mojej klasy kolesie gadaja i pytaja sie mnie jakie odzywki lub sterydy kupic. Jak to sie konczy ?? Ze koles 30 na lapie kupuje xpanda lub mete cwiczy 7-9 razy w tygodniu (w tym 4 razy kaptury po 15 seri :D) i cieszy sie jak dziecko na mysl ze po cyklu bedzie mial 33 i bedzie kozakiem ... Inni to chca mete lub kreatyne i chca jezdzic na rowerze zeby przybrac w barach ! to nie jest smieszne, nie chce mi sie tlumaczyc codziennie paru kolesiom ze to jest bezsensu, mowie im zeby robili co chca ... skad ten d****izm w spoleczenstwie ?? KAzdy chce jak najszybciej cos zdobyc... Wielu uwaza ze jak beda wyciskac 100 kg i beda mieli 38 w rece to caly swiat ukloni sie przed nimi ... Nie mam slow po prostu ... Inni chca przytyc bo wakacje sie zblizaja i kupuja cos typu xpand, ja im mowie dieta, a oni odpowiadaja ze po co, od diety sie przeciez nie tyje :D ja mowie no to moze trening ?? Trening tez nie bo po to sie kupuje xpanda zeby nie trenowac tylko rosnac samemu ... Nie wiem juz co robic u mnie w klasie 8-10 kolesi juz kupilo cellpumpa lub xpanda lub jakis steryd, waza w przedziale 63-68 kg i wyciskaja moze z 50 kg :>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
olej ich..mam to samo w klasie z 2 gostkami co maja po 28-29 w lapie!!!

tez biora wszystko, wielcy znawcy <haha> ale nog nie cwicza bo jak mowia po chooj a brzucha nie cwicza bo nie sa grubi....

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..nie widze wiekszego sensu tego topica,
byly jush podobne kwestie poruszane na forum,
a pozatatym to no coments

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
mesjaszem jesteś że chcesz naprawiać świat?

wbijaj w to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
heh norma.. sezon sie zbliza to co sie dziwisz.. kupuja metke bo jak by nie bylo wychodzi ze jest tansza od odzywki ale ty sie nimi przejmuj tylko rob swoje.. to tobie nie im wyjdzie to kiedys bokiem..

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
No i co sie tak ich czepiasz? Chcą szybkich efektów, nie mają wielkich wymagań, więc po niezbyt długim czasie na suplach/koksach osiągną te 100 na płaskiej i 38 w łapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
byl tu taki jeden klient
co ladnie puchl przed wakacjami
jestem w stanie zrozumiec to podejscie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
Ja też to rozumiem. Nie każdy chce ćwiczyć przez wiele lat. Niektórzy po prostu chcą dobrze wyglądać w wakacje, a przez resztę miesięcy dobry wygląd ich nie interesuje. Czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć, że większość ludzi ma w dupie kulturystyke, a jedynie chcą jako tako wyglądać:/? To że nam sie chce męczyć przez cały rok to nie znaczy, że innym sie też chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
zed-22 madre slowa cos w tym jest. a jaezeli ktos mysli ze cykl na metce jest najtanszy to sie mocno myli ostatnio w dziale doping widzialem post o takim cyklu i zeby zminimalizowac skutki uboczne czeba wydac troszke kasy natomiast ci ktorzy o tym nie wiedza napewno to odczuja na starsze latka
oraz podoba mi sie twoje podejscie rob co chcesz na ch*uj tlumaczyc i tak do nich nie dojdzie niech ida po trupach do celu pozdro






a w *****du ****ac to

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17306
topic jak wiele innych,przejmujesz sie stary bzdurami,

codziennie z mojej klasy kolesie gadaja i pytaja sie mnie jakie odzywki lub sterydy kupic. Jak to sie konczy ?? Ze koles 30 na lapie kupuje xpanda lub mete

-z tego wynika ,ze sam im doradzasz,wiec czego sie bulwersujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
z tego wynika ze ja im radze nie kupowac, ale ida na skroty i kupuja mimo moich przestrog wiec powoli zaczyna mnie to coraz mniej obchodzic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
FU, był,był - koksik18 chyba.
to im nie tłumacz. mi siejuż odechciało. z czasem Tobie tez sie odechce.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z rozluźnieniem się.

Następny temat

SILA I BRAK SILY !!

WHEY premium