SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nakładki na profil, skąd je wziąć ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Witam wszystkich. Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś z użytkowników forum orientuje się gdzie można kupić TAKIE nakładki na profil ? Z tego co się orientuje, wyprodukowanie takiego elementu jest dosyć drogie, bo sama forma wtryskowa kosztuje kilka tys. zł, ale z drugiej strony widziałem, że nawet jakieś małe firmy produkujące sprzęt na siłownię mają takie nakładki. Ktoś się orientuje ? W akcie desperacji zwróciłem się do gościa, który wydrukował mi elementy na drukarce 3d, jednak wybrałem najtańszą metodę (10zł od szt.) i mówiąc delikatnie, nakładki nie spełniają swojej funkcji, a porządny druk kosztowałby 80zł/szt., więc odpada... już od dobrego roku szukam sposobu na to, proszę Was o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
No niby są, ale te nowe Keltony słabo się trzymają, stara wersja była dużo lepsza. No i wolałbym bez żadnego logo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
a nie mozna ich jakims klejem podkleic albo silikonem a logo powinno zejsc rozpuszczalnikiem albo papierem sciernym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Logo niestety nie dosyć, że jest innego koloru, to jest wytłoczone, więc nawet po zmyciu będzie widać logo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
to dotknij do goracej blachy delikatnie i po logo tylko ostroznie zeby nie przepalic tylko delikatnie stopic moze zadziala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zrób to sam ! budowawyciągu dolnego i górnego ;)

Następny temat

W którym sklepie kupię mąkę owsianą?

WHEY premium