SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaczące gazele,wyjące orangutany,w SPAMie ostro Ci mózg przeoramy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191454

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311



***ana ma powera

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311



:(

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311



ktos sie pytał o ta walke ostatnio

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar na gali pro fight 6 zakonczyla sie walka przez stompy;ddd

84 kg.: Piotr Strus pokonał Stanislava Molodcova przez TKO (uderzenia w krucyfiksie), 2. runda, 3:50.

Open.: Karol Celiński pokonał Temistoklesa Teresiewicza przez TKO (soccerkicki i uderzenia), 1. runda, 1:47.

77 kg.: Przemysław Matuszewski pokonał Grzegorza Białasa przez poddanie (stompy), 1. runda, 0:34

Można gdzieś zobaczyć walki???

A tak w ogóle to składać mi tu życzenia, ale już.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-06-05 02:22:58

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
hahah ten gif z tematu zdjęc miazdzy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
patrzcie każdy niby kaczki nie lubi a jak go nie było to każdy się martwił gdzie on :D siema chopie :D kvrwa jak ja się wczoraj spaliłem na słońcu az mi pysk spuchł jak żulowi po weekendzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
siema wszystkim
kaczka - dzięki, nie widziałem jej już na żywo ponad 8 miesiecy

ten gif powyżej za***isty, dokładnie obrazuje osobowość Mayhema
finału TUFa nie oglądałem bo jak już pisałem od jakiegoś czasu nie chce mi się wstawać, ale za to wieczorem leciał finał ligii francuskiej w rugby - nie licząc francuskich komentatorów to emocje za***iste, strasznie nieprzewidywalny mecz

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
"@Manieq - jakie zioło w planie na dziś...? "
o moje klimaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
menda jakich mało:dogryza, oczernia, itp,

dzięki!



a najlepiej za plecami

Ale to sobie wypraszam i to ostro! Za jakimi ****a plecami? Mówie zawsze co chce powiedziec danej osobie prosto w twarz, w Twoim wypadku - prosto w klawiature, bo jako że nie ruszasz sie sprzed kompa mozesz przeciez wszystko przeczytać co pisze na forum.



- wstyd Szczecinianinie..

Wstydzić to sie musze że jesteś ze Świnoujścia, które jest w moim województwie, i mam tam paru spoko znajomych.


No to na tyle do kaczki

Siema z rana


A co na dzisiejszy upał? Szisza getting ready. Truskawkowo-miętowy świeżutki tytoń już czeka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA - Jak u was?

Następny temat

Jaki rozmiar spodenek?

WHEY premium