SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaczące gazele,wyjące orangutany,w SPAMie ostro Ci mózg przeoramy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191444

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^^^
a co teraz wrócił, żeś wpadł do spamu?

Na miły poranek Jackson z ...no właśnie z kim..? To chyba nie jego żonka, ale dvpcia niczego sobie...A może żonka...nevermind. macie:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
kaczka nie nie :D tzn wróciłem na forum ale nie to aktywnego uprawiania MMA. ee raczej sparingi na działku z kumplem to co weekend mamy hehe

Po prostu wkurvilem sie że tyle pieknych gal, walk mnie omija i musze to troche nadrobic :D hehe

A co do dupci by nie robić spamu Kobita niczego sobie :D ale wole mniej skośne hehe

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"słaba w chvj "

są gusta i guściki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
@up
dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Siema Tomek stary wariacie, Ciebie to z 6 lat nie widzialem tu
Pamietasz mnie wgl jeszcze ? Ze starego nicka mnie powinienes kojarzyc (grom1234).
Chyba juz mi odblokowali tamto konto, ale do tego sie bardziej przyzwyczailem

Co tam u Ciebie slychac ?

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
To chyba jego żona, wydaje mi się, że też była taka żółta, a fote Kaczka to nie wiem skąd wykopałeś. Stara w c***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema z rana. Ale gorącz dzisiaj sie szykuje, będzie parówa-niewyróba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
mogla by juz być jesień :D jeszczedobrze sie lato nie zaczeło a ja już mam dość:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA - Jak u was?

Następny temat

Jaki rozmiar spodenek?

WHEY premium