SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaczące gazele,wyjące orangutany,w SPAMie ostro Ci mózg przeoramy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191485

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
a teraz serio to kozak track o polskich realiach 'kochana polsko kvrwa czemu mi to robisz?'




Zmieniony przez - Siwex33 w dniu 2011-06-05 23:07:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Ogólnie nowa płyta Chady kozak!

A co do Waszych rapów, to macie coś ode mnie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311


"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451




Big Daddy Kane stajl <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
Siemano po wielu latach pauzy :D ( jeszcze za czasów jak PRIDE istniał i jak FoD był zwykłym szarym gościem :D )

dzisiaj przypomniałą mi sie walka pewnych gości :) A dokładnie
John Polakowski vs Olaf Alfonso... kiedyś istniał na necie taki za***isty HL z tej walki. I pytanie do was. Macie "umiejętności" by go odnaleść ? :D

Pozdro

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
wezcie kurna zmiencie repertuar





dobranoc :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka. Tomek, są tylko potyczki john Polakowski vs Olaf Alfonso na kilku galach WEC. W sumie ceikawą gość miał karierę (ten Polakowski) - Oprócz tych walk z Olafem - nie wiele walczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Siemka z rana;d Czas zawijac do szkoly dzisiaj poprawiam matme i biologie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
Kaczka wiem wiem bo siedziałem w "waszych klimatach" i o to ostro, ale potem awantura w klubie, i inne przykre sprawy i nadszedł czas na Futbol Amerykański i jakoś zapał z MMA poszedł na bok.

Co do filmiku to kiedyś był taki :D Bardziej nie był nazwany że Polakowski vs Olaf czy cos tylko The BEst Fight Ever hehe ale takich filmów jest MILIONY

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA - Jak u was?

Następny temat

Jaki rozmiar spodenek?

WHEY premium