SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaczące gazele,wyjące orangutany,w SPAMie ostro Ci mózg przeoramy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191496

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464


Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
wixaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jak myślicie, kto następny dla Machidy. Bo siedziałem na tronie i się podkurviłem bo nie mogłem rozkminić z kim niby go mają zestawić (a wątpie czy będzie czekał z 8-10 miesięcy na walkę z Jonesem, która mu się nie należy bo powinien wygrać jeszcze raz) w pierwszej dziesiątce LHW tylko Hammill jest dostępny do sierpnia Moim zdaniem Machida vs Hammill w UFC RIO powinna mieć miejsce. Bo pozostała ósemka TOP 10 jest pozajmowana walkami między sobą . Wątpie też czy do sierpnia ściągną kogoś z LHW SF do siebie więc lipa z tym Machidą w choy

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-06-18 20:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
bullet podpisałem

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Larkina ściągnąć i dla Machidy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Natomiast w MW Stann powinien zawalczyć z tym Munozem i to powinien być eliminator do tytułu. Zapewne Stann by sobie szybko poradził. Inna opcja jak Wandy wygra jakoś pięknie z Lebenem to potem mogła by być walka ze Stannem o title shota. I wtedy ło kuryva
Anderson vs Wand o pas MW, ładny bad blood by się zrobił. Walka dawnych kumpli z teamu po tylu latach.
Ale sądzę, że Stann dostanie walkę o tytuł po Okamim bo GSP sra w gacie i nie zawalczy z Andersonem nigdy. Anderson Stanna by skończył zapewne przez jakieś KO/TKO i wtedy MW była by wyczyszczona. I co dalej kuryva ? Kogo mu dadzą? Belchera? Wtedy moim zdaniem powinien zostać przyciśnięty do ściany zdaniem "Przechodzisz do LHW i walczysz z Jonesem albo jesteś pisda" i tyle. Krótka piłka z mojej strony by była.
Dobra trochę za bardzo się rozpisałem, zawędrowałem gdzieś w chmury wysoko haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No oby ten Larkin okazał się na prawdę dobrym maderfakerem Ciekawe czy się przebije do czołówki.

To samo się tyczy WW, po walce z Diazem WW wyczyszczone. Choy tam z Fitchem znów by oberwał, Penn to samo, a jakiś Story czy Makdonald są za młodzi i też by dostali wyebke. Przeczuwam lipę w UFC za niedługo no chyba, że nadejdą nowe super talenty.

Spoko mleqs takiemu chvjowi to powinni ostro wyrvchac dupsko w pace

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-06-18 20:55:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
też podpisalem, za***ać s****ysyna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA - Jak u was?

Następny temat

Jaki rozmiar spodenek?

WHEY premium