SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaczące gazele,wyjące orangutany,w SPAMie ostro Ci mózg przeoramy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191523

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje zluzowac, bo zaraz poleca bany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Manh to widze też masz tak że matme ogarniasz, ale fizyka ni chvja?

Mam nadzieje że jutro nie będzie znowu tak że przeczytam zadanie i na tym sie skończy bo nawet dane cieżko wypisać


FoD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
No dokładnie tak samo Widze że jakiś nowy typer tym razem z innego działu. Może znowu uda się coś wyskrobać

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
jedna apteka w promieniu 30km w ktorej mi sie udało znalesc produkty olimpa

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja też siedze i kuje bo jestem w ciemnej dupie siema melvin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
No właśnie spokojnie chłopaki :)
Rahku nie obrażaj poziomu moich postów , bo tak się niestety składa że jeszcze trochę pochodzę do gimnazjum ;/

Zmieniony przez - Burn3d w dniu 2011-06-05 12:59:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Siema wszystkim.
Kaczka witam po banicji. Czym zasłużyłem sobie na te względy u ciebie?Komplement od ciebie wielka rzecz Mało kto potrafi mnie docenić
Burn3d zakotwiczasz w 3 klasie jeszcze na rok czy co?

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
Nie , ale jeszcze 2 tyg zostały , a muszę oddać pracę na plastykę bo jeszcze żadnej w tym półroczu nie oddałem i jedynka wychodzi . Mógłbym już cieszyć się wolnością tylko że babki z plastyki nie było w szkole od ~1-1,5 miecha bo jakiejś operacji jej się zachciało ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
"Jak by każdy na forum sie chwalił ,że zaraz bedzie pił herbatę ,palił peta albo mył zęby to nowe tematy by trzeba było robić co 5 minut" -

Sorry, ze sie tak wpyerdole ni z gruchy ni z pietruchy, ale tak sobie czytam co piszecie i jak to przeczytalem to autentycznie wyebalem takim smiechem, ze do tej pory z tego nie moge

SOG

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 339 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6539
Jutro do czech się udaje ziomki. I kurfa pogoda ma byc choyowa ale jestem wkurFiony. Jeszcze jakieś typki kręcące się koło mojej przyszłej dziewczyny jpd.. jakaś kurfa deprecha.































Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA - Jak u was?

Następny temat

Jaki rozmiar spodenek?

WHEY premium