SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaczące mięśnie, dziwne mrowienie oraz drżenie.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Witam,

jakoś od paru miesięcy zaobserwowałem u siebie dziwne rzeczy, mianowicie jak sobie siedze przy komputerze, leze w lozku - cokolwiek to nagle zaczyna mi skakać jakiś mięsień i to nie zawsze ten sam tzn. czasem triceps, czasem biceps, piersiowy, dwuglowy po prostu nie ma praktycznie wyjątku.
Inna sprawa to taka, ze +/- 2x dziennie zdarza mi się coś takiego, że podczas siedzenia mam napad takiego dziwnego mrowienia, swędzenia, dość dziwne uczucie, nie jest to normalne swędzenie ale takie ostre, jakby punktowe
trzecia sprawa - drżenie mięśni.. przy przenoszeniu czegoś cięższego, jak muszę troche siły do tego użyć to drzą mi ogólnie mięśnie - nogi, ręce, plecy

z tego co sam poczytalem moze to byc niedobor magnezu, ale czym najlepiej go uzupelniac ? jaka wode pic itd. bo szczerze mowiac to zawsze litrami herbate pilem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Może to być magnez- pij wody wysoko- lub średnio- zmineralizowane. Przykładowo: Muszynianka, Piwniczanka, Kryniczanka, Staropolanka 2000. Może to być wpływ ewentualnych leków lub suplementów, stresu, może to mieć też poważniejsze przyczyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Jeśli chodzi o leki i suplementy to wykluczam bo niczego nie zażywam, stres.. też jakoś nie odczuwam żebym był zestresowany.

Jest jakiś okres w którym powinienem zaobserwować poprawę jeśli to jednak jest magnez ? Mam na myśli np. miesiąc odstawienia wszystkich innych napoi na rzecz wody wysokomineralizowanej.

Zmieniony przez - kalekowaty w dniu 2014-09-14 19:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
sama woda mineralna raczej sprawy nie zalatwi, powinienes kupic magnez ale rowniez potas w postaci suplementu, i cos mi sie zdaje ze za dlugo siedzisz przed kompem skoro dretwieja ci miesnie

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Żeby stwierdzić niedobór czegokolwiek należy to zbadać dlatego wykonaj jonogram i dopiero cokolwiek ewentualnie dokładaj.

Druga sprawa to regularne przerwy od kompa/siedzenia - ćwiczenia/rozciąganie.

Trzecia, może się poradzić neurologa.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót po operacji przegrody nosowej

Następny temat

brazowe plamy w okolicach kolan

WHEY premium