SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaczące gazele,wyjące orangutany,w SPAMie ostro Ci mózg przeoramy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191469

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221389


nie wiem czy widzieliscie to ale mnie to zawsze niszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dremor w horrorach nie chodzi o aktorstwo tylko o ładną dupcię na planie + tona kiczu :D a i tak wiekszosc z nich fajnie sie ogląda. Np. taki dom woskowych ciał z paris hilton niby tandeta, ale oglada sie przyjemnie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Siema.
Rec to chyba jedyny horror który mnie przestraszył. nie wiem czemu, ale nadal boję się jak sobie pomyślę o tym stworku tej dziewczynki co go tylko w ciemności widać. Scena z Rec 2 jak to "zombie" przekazuje siebie przez usta tej dziennikarce bardzo obrzydzający. Mnie ciekawi samo rozwinięcie fabuły po 2, bo ten szatan miał wyjść na zewnątrz domu. Czytałem wywiady z twórcami, ale oni mówili że nie mają chyba pomysłu na kontynuacje, a nie ma kogoś kto by się zabrał za to.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Ted Bundy - słynny seryjny morderca.

Oba filmy do obejrzenia online.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
EDIT:
Właśnie sobie pomyślałem żeby zajrzeć co słychać o REC i pisze że są nagrywane dwie następne części, które będą ostatnimi. Pierwsza z nich trafi do kin jesienią tego roku.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Fragment filmu "Nieodwracalne" z Monica Belluci.

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2011-06-14 22:18:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
****a dostałem dzisiaj dzwignie na łyde tak mnie napyerdala cały czas i mi dretwieje cąła noga
masakra;/

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
kvrwa właśnie wpadlem do domu po pracy, jak prawidzwy robol wale browara i jem pierogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nie chwal sie pierogami xD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA - Jak u was?

Następny temat

Jaki rozmiar spodenek?

WHEY premium