SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SiwYbks - DROGA NA VALHALLĘ - GroundGame & Iron Horse Series

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 84 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 949
nagraj w miare mozliwosci urywki z dnia wailki i odczucia po walce///
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Bedzie filmik z wazenia, droga do walki,szatnia,walka i po :) taki maly Vblog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluje Siwy, naprawde świetny dziennik! Zwłaszcza, że to Twój pierwszy dziennik treningowy. Mam nadzieje, że nie ostatni

Powodzenia na zawodach, czekam na tego vloga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Kumpel dzisiaj był na Hadaka Waza, jego debiut w MMA, w Twojej wadze Siwy chyba ale głowy nie dam. Jakbyś tam był to może byście się spotkali w walce.

Można powiedzieć, że z sukcesem. Pierwsza walka wygrana z jakimś zapaśnikiem, dokopał mu mimo tego, że podczas rozgrzewki coś mu chrupnęło w udzie, nie wie jeszcze co mu ale podejrzewa zerwanie dwugłowego. Nie sprecyzował czy KO czy na punkty, tylko napisał, że mu dokopał Druga szła dobrze aż został obalony i wpadł w balachę.

Jak na walkę z kontuzją 1-1 w debiucie to dobry wynik, on zadowolony

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-11-16 18:00:15

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012


krotka zajawka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
fajne
Siwy, zwróć koledze uwagę, żeby ciosów nie skracał, bo traci na dystansie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Tez mam z tym problem i to chyba od worka :) juz mi to wypadlo w nawyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ten Sports Armor to jakiś Wasz sponsor czy co? Widziałem, że mieliście ich koszulki w Bochni w maju.
Jakoś zapomniałem wcześniej zapytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Tak :) Dostalismy teraz troche ubran,odzywek. Fajna sprawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012


Fotka zrobiona w sobotę, po ostatnich sparingach przed walką. Na zdjęciu waga około 72 kg.

W niedziele odpoczywałem, a dziś (poniedziałek) zaczałem robić już tylko tarcze z nastawieniem na szybkość, pod koniec treningu trochę się pokulałem (technika, bez siły) i przećwiczyłem kilka taktycznych zagrywek. Po szkole na strasznym głodzie miałem na wadze 71,5 kg. Obcinam węgle do minimum.
Plan na najbliższe dni - wtorek, środa, czwartek dalszy ciąg tarczowania, walki z cieniem, worka na szybkość. W piątek 3 godziny przed ważeniem pójdę na siłownię wybiegać resztę wagi, mam nadzieje że bez większych komplikacji zejdę do tego 70,2 kg. Bo 0,2 kg tolerancji jest i mam zamiar to wykorzystać.
A już odczuwam psychicznie to zbijanie wagi, jestem drażliwy i łatwo mnie zdenerwować :D

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-11-19 01:11:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka

Następny temat

Masa + rzeżba,pomocy

WHEY premium