SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SiwYbks - DROGA NA VALHALLĘ - GroundGame & Iron Horse Series

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
fotka po treningu bokserskim. Widac rasha GG :D

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-09-02 22:26:28

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-09-02 22:27:07




Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-09-02 22:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Dziękuję Ground Game za rashguarda z najnowszej kolekcji! Bardzo mi się podoba ten wzór, a do tego to mój pierwszy rash z długim rękawem :) Dziś była siłownia i boks, więc nie miałem okazji się w nim pokulać, ale już mogę napisać że rashguard fajnie przylega do ciała i ma świetny materiał :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Bardzo mnie to cieszy firma na dniach uzupełni komplet o spodenki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Czy paczka z suplementami jest już na miejscu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Chciałbym bardzo podziękować firmie Iron Horse Series za suplementy i shaker, które dziś do mnie dotarły. Wszystko fajnie zapakowane w dużym pudle, dodatkowo miła niespodzianka w postaci shakera i próbek Thermo Pumpa (shaker bardzo fajny, ładny wygląd i miarka w litrach i oz). :)
Dotychczas prawie w ogóle nie stosowałem suplementów, zrobiłem tylko jeden cykl na kreatynie i beta-alaninie, a wcześniej niepełny cykl na samej kreatynie. Dlatego nie będę miał za bardzo jak porównać suplementów Iron Horse Series do produktów innych firm, ale myślę że mój test przyda się przede wszystkim tym, którzy zaczynają przygodę z suplementami.
Czego oczekuję po suplementach High Kick, Crea Fight, Beta Energy?
Zostało 2,5 miesiąca do zawodów, treningi będą coraz bardziej intensywne, a z drugiej strony z powodu szkoły mam mniej czasu na sen i odpoczynek. Dlatego oczekuję przede wszystkim lepszej regeneracji, ale i podkręcenia wytrzymałości i kondycji. Chciałbym też delikatnego pobudzenia, bo po kilku godzinach w szkole nie mam czasu na odpoczynek przed treningiem (100 g w porcji HK, na mnie powinno spokojnie zadziałać, bo prawie w ogóle nie spożywam kofeiny, jedynie raz na jakiś czas energetyka łyknę ). Wzrostu siły nie potrzebuję, bo siłowo czuję się bardzo dobrze, ale jeżeli troszkę tej siły przybędzie to nie pogardzę :D Mam tylko nadzieję, że nie będę czuł żadnej ,,pompy'', bo to na pewno przeszkadzałoby mi.
Czas zacząć test :d




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Niezle ! Mozesz rozpisac plan silowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
za 20 min lece na trening wiec jak przyjde i opisze dzien to mniej wiecej Ci powiem jak ja robie trening silowy :)

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-09-04 16:42:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Fajna ta koszulka z Venum.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012

03.09.2013


Śniadanie: płatki Cheerios z mlekiem, 2 jajka na miękko
Drugi posiłek (w szkole): trzy bułki słodkie, banan
Obiad: Kotlety z piersi kurczaka, ziemniaki, mizeria, pomidory w śmietanie
Czwarty posiłek: wafle ryżowe z dżemem truskawkowym, serek wiejski
Kolacja: makrela wędzona, pieczywo


-


Wtorek - grappling. 20 minut rozgrzewki, przewroty w przód i tył na długość sali itp. Następnie kilka minut wykluczania w parach, kilka prostych elementów na ziemi w celu dogrzania się. Następnie przećwiczyliśmy kilka technik - drille i obalenia z klinczu. Później zadaniówki w parach - jeden koleś w żółwiu, ma za zadanie wciągnąć do gardy lub półgardy, koleś na nim wpiąć się za plecy lub przetoczyć do pozycji bocznej itp. Na koniec 4 sparingi po 5 minut (dwa o pozycje, dwa z poddaniami).


Pierwszy dzień szkoły - nie wyspałem się i odczuwałem to później trochę na macie.

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-09-05 21:22:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka

Następny temat

Masa + rzeżba,pomocy

WHEY premium