SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SiwYbks - DROGA NA VALHALLĘ - GroundGame & Iron Horse Series

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Zdasz tutaj relację z zawodów?:)

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
tzn z tej walki zawodowej? Na pewno bede robil mini Vbloga z tej walki(wazenie,zarcie po,szatnia i te sprawy) wiec jak bedzie mozliwosc to wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012

02.11.2013


Śniadanie: pieczywo, sałatka z jajkiem i tuńczykiem
Drugi posiłek: gruszka, serek wiejski
Obiad: dwa gołąbki w sosie pieczarkowym
Czwarty posiłek: gołąbek
Kolacja: twaróg półtłusty z bananem


30 minut przed treningiem IHS Beta Energy (3g)
30 minut po treningu IHS Beta Energy (3g)


W sobote zrobiliśmy sparingi, z naciskiem na stójkę. Przyszli najlepsi stójkowicze z klubu i kilku chłopaków z Taekwondo.
Na początek intensywna, ale krótka rozgrzewka.
Następnie sparingi w małych rękawicach - 4 rundy stójki do obalenia po 3 minuty z minutową przerwą pomiędzy oraz 4 rundy walki pod ścianą (dużo klinczu, kolana, łokcie) również po 3 minuty z minutową przerwą. Rundy w stójce ze świetnymi kopaczami, w tym dwie z chłopakami z Taekwondo. Natomiast rundy pod ścianą z cięższymi ode mnie kolegami.
Po tych ośmiu rundach 3 minuty odpoczynku i "dojazd" dla mnie i dla kolegi, który wystąpi ze mną na gali. Dojazd, czyli 2 rundy po 5 minut z minutową przerwą - co minutę zmiana przeciwnika. Runda wyglądała tak - pierwsza minuta stójka do obalenia, druga minuta walka pod ścianą, trzecia minuta parter z uderzeniami, czwarta minuta znów stójka do obalenia, piąta minuta znów pod ścianą.
Po tych dwóch rundach kilka minut na ochłonięcie, a następnie rozciąganie.


Najcięższe sparingi w życiu, pierwszy raz nie wypiłem w szatni po treningu Beta Energy, bo myślałem że zwymiotuję. W sumie 10 rund, z czego dwie ostatnie z dziesięcioma "przeciwnikami". Koledzy nie dali mi ani na chwilę wytchnąć, a szczególnie trener. Uczucie rąk "z waty" trzymało mnie aż do przyjścia do domu, jednak po chłodnym prysznicu i długiej kąpieli w gorącej wodzie czułem się jak nowo narodzony.
W niedzielę zrobiłem sobie odpoczynek.
Sparingi strasznie ciężkie, aż czasami chciałoby się uciec z sali, ale motywuje mnie myśl, że dzięki sparingom ze świetnymi stójkowiczami, silniejszymi i cięższymi ode mnie grapplerami, mój przeciwnik nie będzie mógł mnie niczym zaskoczyć :)
Zostały już 3 tygodnie do walki, ten tydzień jeszcze mocne sparingi, a od następnego zacznę już trochę zwalniać - ostatni tydzień to już tylko zbijanie wagi i szybkość/ dużo tarczowania.
Zaczynam już pilnować tego co jem, odrzucam słodycze itp. Aktualna waga między 73 a 75 kg. Niestety ważenie przed galą odbędzie się o godzinie 20, strasznie późno - cały dzień na głodzie.

...............................................................................................................................................

Kilka zdjęć z czwartkowego sparingu z kolegą, który ostatnio wygrał Amatorski Puchar KSW (full contact):











Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-11-04 00:00:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
3 tygodnie na 3-5kg to w sumie kupa czasu, chociaż patrząc na Twoje "ubicie" to chyba tylko z wody możesz zrzucać
ciśniesz Bartek

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jak Twoja stójka, czujesz się już pewniej niż na tym ALMMA jak byłeś? Fajnie, że z tymi z TKD trenujesz.
Nie boisz się trochę osłabienia przez zbijanie na wodzie?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
W stójce czuję się zdecydowanie pewniej, sparuje z najlepszymi stójkowiczami z Nysy, a mamy tutaj wielu takich utytułowanych, czy to z kickboxingu, czy karate czy tkd. Same sparingi z trenerem, który dawał rade w stójce z najlepszymi polskimi zawodnikami na obozie w Wałczu, dodają mi duzo pewnosci siebie. A straszny z niego potwór, jak już sparujemy to w ogóle nie daje mi forów :D A osłabienia przez zbijanie jakos sie nie obawiam, bede mial caly dzien na zregenerowanie sie po tym zbijaniu. Czasami na ALMMA zbijalo sie po kilka kilogramow z wody, a godzine po wazeniu juz sie walczyło :)
A w stójce, oprócz sparingów z kopaczami, sparuje też troche z bokserami, którzy trenują w klubie Jaskinia Lwa w Ziębicach.

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-11-05 14:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Siwy myślałem , że 1 raz będziesz zbijał wagę. Zawsze mówiłeś , że na amatorskie nie ma co zbijać - czyli oszukiwałeś cwaniaku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
nie mówiłem że nigdy nie zbijałem, ostatni raz zbijałem w zeszłym roku chyba na ALMMA we Wroclawiu do 67 kg, ale po tym stwierdzilem że nie ma sensu katować się tak przed amatorskimi walkami, i od amatorskiej walki w Ziębicach nie ścinałem już wagi. W tym roku każde zawody w naturalnej wadze, na grapplingu w Bochni miałem nawet 5 kg niedowagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3454
Ten gościu jest mi bardzo znany. Nie jako zawodnik, ale jako chuligan. Jest to przewodniczący nieoficjalnej nabojki widzewa łódź... Dobrze, że bijesz się z nim na turnieju, a nie na ulicy, bo ma takie plecy ( obstawe ), że nie jeden już... Cwaniaczek jakich na prawdę mało. Uważaj na jego cwaniacze zagrywki. Z tego co pamiętam kiedyś wpadł na moje osiedle z nabojką i jest bardzo agresywny, uważaj na prawy low kick.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
hahaaahhaa

inny niż wszyscy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka

Następny temat

Masa + rzeżba,pomocy

WHEY premium