SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SiwYbks - DROGA NA VALHALLĘ - GroundGame & Iron Horse Series

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
wrzucał kilka stron temu porozcinany łeb ;)
jeszcze raz graty Siwy, u mnie też %%% poszły za Twoją wygraną ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 84 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 949
ja bymm wolał walke z jakiejś rzetelniejszej perspektywy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
tez bym chcial zobaczyc walke z dobrej perspektywy-uwierz :) Ale byly wazniejsze rzeczy do roboty niz szukanie kogos do dobrego nagrywania :)
Bylo straszne zamieszanie(rozgrzewalem sie 4 razy do walki przez co potem szybciej zadyszke zlapalem bo nie wiedzialem kiedy mam sie rozgrzewac)

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-11-24 21:40:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 84 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 949
no i to tez wyjasniłem kilka postow wyżej...
ale wygrałeś :) jeden do przodu :)

Zmieniony przez - youngcapone w dniu 2013-11-24 21:53:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Kilka fotek :)







































Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-11-25 02:03:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Czemu nie macie rzep od rekawic zakrytych plastrami ? zawodowe walki i brak plastrow, nie odczepiało sie w czasie walki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
oprócz tych rozcięć na bani, obeszło się bez jakiś kontuzji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Aha i czy dobrze sie walczy Ci w tych dragonach? tez mam takie ale od tygodnia dopiero dobrze sie w nich chwyta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Nie wiem czemu nie zakrywali rzepów plastrami, ale rękawice dostaliśmy po przybyciu na halę, więc były nowe i rzepy trzymały bardzo mocno, nikomu nie odlepiły się podczas walki. Rękawice strasznie twarde, przed walką pokazałem je kolegom z klubu siedzącym na widowni, i wszyscy byli zdziwieni ich twardością. Kolega który ostatnio walczył na Arenie Berserkerów mówił, że rękawice na Arenie były dużo bardziej miękkie. Ale ogólnie rękawice ok, musiałem je troche rozbić przed walką, bo wiadomo że na początku były sztywne i dosyć ciężko było zacisnąć rękę w pięść.
A co do kontuzji, to na szczęście nic mi nie jest oprócz tych trzech szytych ran na głowie. Poczekam trochę aż się zagoją i wracam na matę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Gratulacje
Ja mam pytanie, trochę mało sportowe. Spodenki dostałeś od organizatora/zapis w kontrakcie, że musisz wystąpić w dostarczonych przez nich, czy sam kompletowałeś sponsorów, bo w zasadzie to o to chodzi. Czy jakaś kasa z tego wpadła, bo miałeś kilka reklam.? Nie musisz pisać ile i za co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka

Następny temat

Masa + rzeżba,pomocy

WHEY premium