SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SiwYbks - DROGA NA VALHALLĘ - GroundGame & Iron Horse Series

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Panowie to mi się podoba , i daję podstawy by w przyszłości robić kolejne projekty i pamiętać o was .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1372
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Bardzo mozliwe , ze wystartuje 20 wrzesnia na zawodach amatorskich w Czechach(mma) na sprawdzenie formy jak dam rade podbic badania lekarskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Życzę powodzenia ! , może się uda i kolejne doświadczenie wpadnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Powodzenia!
Informuj nas na bieżąco:)

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Mam tylko nadzieje , ze dam rade na czas podbic badania lekarskie( u nas jest z tym problem) ale postaram sie , bo chce juz wystartowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012

11.09.2013


Śniadanie: owsianka, mój wynalazek - placek czekoladowy :D (3 jajka, dwie płaskie łyżki cukru, dwie łyżeczki czekolady w proszku La Festa):

Drugi posiłek (w szkole): Zapiekanka, pączek, batonik proteinowy Nutrend Excelent
Obiad: kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kapusta kiszona
Czwarty posiłek: serek Danio, banan
Kolacja: pieczywo, kiełbaski smażone, keczup
Później zjem jeszcze orzeszki w czekoladzie


Pół godziny przed siłownią IHS Beta Energy (5g)
Pół godziny przed treningiem IHS High Kick (15 g)
15 minut po treningu IHS Crea Fight (30 g)


Rano na wuefie siłownia. Trening pleców i bicepsów. Plecy - podciąganie na drążku z obciążeniem, wiosłowanie sztangą, martwy ciąg. Biceps - uginanie ramion ze sztangą, ugnianie z hantelkami w chwycie młotkowym.
O 17 trening boksu. Pół godziny rozgrzewki. Zamiast kombinacji bokserskich na tarczach porzucałem chwilę manekinem, a następnie zrobiłem sobie luźno zapasy z kolegą. Pod koniec były 3 rundy sparingów bokserskich po 4 minuty z minutą odpoczynku.
Po wszystkim brzuszki.


Po tych kilku dniach stosowania suplementów Iron Horse Series na pewno najbardziej daje się odczuć (co mnie bardzo zadowala) dużo lepszą regenerację. Myślę, że szczególnie odczują to właśnie osoby z takim natłokiem treningów jak u mnie :)
Dziś pierwszy raz wziąłem dawkę 5 g Beta Energy, bo postanowiłem że w dni z siłownią nie będę stosował dawki 3 g ale większą. Mrowienie niesamowite :D

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-09-11 20:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twoja dieta <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Wszystko wskazuje na to , ze pojade :) https://www.facebook.com/events/1403171746562636/?fref=ts - link dla zainteresowanych :) jest na polskie tlumaczone w rozwinieciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka

Następny temat

Masa + rzeżba,pomocy

WHEY premium