SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SiwYbks - DROGA NA VALHALLĘ - GroundGame & Iron Horse Series

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzik ile dni przerwy sobie robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
brawo Siwy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Co do spodenek, to po prostu pożyczył mi je kolega który walczył na Arenie Berserkerów :D Jedynym moim sponsorem była firma trenera - Sports Armor (dostałem bluze, koszulke i troche supli). Miałem też loga kilku sponsorów na koszulce klubowej, ale każdy członek klubu ma te logotypy, bo sponsorzy dołożyli się do produkcji koszulek. Zaden z tych sponsorów (poza Sports Armor) nie pomógł mi w przygotowaniach, ale warto pokazywać się na zdjęciach itp., bo na pewno bardziej zachęci ich to do sponsorowania przed moją kolejną walką. Nie powiem, jakieś podstawowe suplementy na okres przygotowawczy na pewno by się przydały, ciężko z własnej kieszeni wszystko sobie zapewnić, tym bardziej że jeszcze się uczę i nie pracuję.
Za walkę dostałem 500 zł.
A ile przerwa od treningów to nie wiem, ja już najchetniej wróciłbym na mate, ale musi się troche zagoić głowa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Lepiej niech mod jakis edytuje Ci tego posta, nie wrzucaj informacji ile zarobiłes itp wiadomo nie jest to jakas mega tajemnica, ale z przyczyn nieraz czy to konraktowych czy ogolnej zasady nie podaje sie takich informacji- wiem to z własnego doswiadczenia, takze lepiej edytuj ta wiadomosc, tak na przyszłosc i co by zadnych dyskusji nie było na temat pieniedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 84 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 949
a co powiesza go za to? zawiesza go za to? wywieszą go za to? brawo siwy nic sie nie dzieje głowa do góry. czekaj na następną propozycje walk! pozdrawiam/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Bez przesady, organizator nie zabraniał mówić o zarobkach, to raczej dobra reklama dla niego, że jest uczciwy i od razu po gali wszyscy mieli wypłacone pieniądze (bo jak wiadomo zdarzało się już w Polsce, że po gali zawodnicy byli robieni w ch***).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 84 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 949
krótko i na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siwy planujesz jakieś starty w zawodach grapplingowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Gratki, gratki. Świetny występ.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Narazie nie planuję żadnych startów na ALMMA czy innych zawodach. Właśnie dostałem wiadomość na fb od organizatora:
...
Gala MMA ''Night of Champions 3'' w Nysie NA PEWNO luty/marzec 2014 wiec szykuj się Bartek oraz inni z klubu od trenera Adama Litwina :) będzie dobry fightkart :)


Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-11-26 01:18:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka

Następny temat

Masa + rzeżba,pomocy

WHEY premium