SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka u Rudzia- wypijmy wszyscy brudzia. Spam vol.6

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87313

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 777 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5064
Ewejcja ,przeciez ten film to jest na niby zrobiony

ta juz by kamera byla z nimi wszedzie i wiedziala ze tu i tu bedzie cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ResoBan...

no nie gadaj, że pomyślałeś że Elaine mogła pomyśleć, że to prawdziwe


Przecież to filmiki, które zostały wyreżyserowane aby dały do myślenia i widać to na pierwszy rzut oka. Są one straszne, wyrażają ludzkie uczucia i pokazują głupotę.


A co do płatków looknicje na zarodki pszenne !!!


30g białka na 100g produktu

Zmieniony przez - EcoSfera w dniu 2009-08-13 13:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
widzę, że jak mnnie nie ma to spam praktycznie stoi


nie no joke


i nie ma mnie dalej :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Reso haha przecież ja ten film dałam własnie jako ostrzeżenie, to jest specjalnie zrobione:D Za kogo Ty mnie masz hyhy:)


Eco używam zarodków pszennych, w ogóle wszelkie zarodki, kiełki, ziarna są the best


wróciłam z godzinnego biegu, idęszybko pod prysznic :D narazie:d

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24371 Napisanych postów 68059 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537709
haaa dobry film

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
Myślicie Państwo, że ktoś, kto kogoś przed chwilą zabił, ma chwilę refleksji nad sobą? A może wręcz myślicie, że ktoś taki nie wygrzebie się z wyrzutów sumienia do końca życia? Zapewniam, nic z tego. Policja przywozi sprawców śmiertelnych wypadków do szpitala na pobranie krwi, więc z nimi muszę rozmawiać, choć napełniają mnie wstrętem. Zero refleksji! Zero wyrzutów sumienia! "To ta staruszka wtargnęła na pasy! Jakie czerwone, jeszcze było żółte!". Pani przywieziona przez policję zrobiła w oddziale ratunkowym awanturę mężczyźnie, którego pół godziny wcześniej przejechała wraz z prowadzoną przez niego za rączkę pięcioletnią córeczką na przejściu dla pieszych, a to oni mieli zielone światło: "Gdzie lazłeś baranie! Ja miałam zieloną strzałkę, a więc pierwszeństwo!"

http://wyborcza.pl/1,100503,6828746,Morderca_jest_kim_innym_niz_to_opisuja_media.html

właśnie taka piz.da wczoraj o mało mnie nie rozjechała ... na pasach!
dobrze że szybko odszedłem z zaciśniętymi zębami bo bym tą kurvę z samochodu wywlókł!

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
parę dni temu, jak szłam z bratem na mieście, to też prawie wjechała w nas młoda babka, zagadana z panią siedzącą obok..... zielone światło dla pieszych jak byk, a ona sobie wjeżdża i w ostatniej chwili próbuje hamować, ale oczywiście już na to zapóźno. Dobrze, że szybko się cofnęliśmy, bo by było wielkie bum. Ludzie nie myślą jak jadą, nie ważne pijani czy nie, po prostu trzeba myśleć:/ i uważać.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24371 Napisanych postów 68059 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537709
jw
lubie hardcore
dzis jade kupic tarcze i klocki hamulcowe i chyba na geometrie bo troche przy hamowaniu lata kierownica :D

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
O, widze że poważny temat poruszony :D:d

w 100% się zgadzam z Saddem i Ew(ej)cią :D

jedzie taka cypa zagadana albo z koleżanką obok albo przez telefon, i ma w dupie to co się dzieje obok... ważne że ona jedzie.
tylko jak przypyerdoli w kogos to dopiero pisk i tlumaczenie... i obwinianie kogoś (kogo czesto wtedy juz nie ma na ziemi) :/



Przyszedłem tylko nutke wrzucic

coś amm szczescie zeby napsiac posta i zmykać %=-)

Cześć Sadd tak w ogole bo się nie witałęm dzisiaj z Tobą

Narazie!






















oczywiscie z szacunkiem do kobiet z tym co wyzej pisałęm.
Ale zdarzają się zcasem...


Ale wierzę że Ewcia to bedzie super kierowca :D:D

Zmieniony przez - Rude Boy92 w dniu 2009-08-13 14:37:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Ewcia nie robi sobie prawka, nie rajcuje mnie jazda samochodem i nie ciągnie mnie do bycia kierowcą:):) Może kiedyś się to zmieni ale póki co nie mam takich aspiracji. W ogóle nie lubię jeździć autem nawet jako pasażerka.

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jedzie Activ na ciągniku, plakaty ma na rozżutniku %-)-$pam poSt v.5

Następny temat

Zgłoszenia nadesłane na konkurs - Maile

WHEY premium