SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sen

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64
witam, mam taki problem mianowicie, potrzebowalbym czegos na polepszenie jakosci snu, oraz w pewnym sensie cos na sen, nie chce zadnego ZMA bo to slabo na mnie dziala a stosowalem juz 4 kazde innej firmy.

Jestem obecnie na redukcji i stosuje przy niej 2 spalacze, thermo speed extreme oraz Man Scorch, po godz 17.00 nie biore zadnego spalacza.

Problem polega na tym ,ze wstaje bardzo wczesnie 5-6 , a klade sie spac nieraz o 1 a nawet 2, jestem potem przez caly dzien strasznie zamulony, senny, ale takze problem polega na tym ze nie chce sie zdrzemnac nawet na 30min bo dla mnie to stara dnia. A nie lubie w dzien spac, bo czas na sen jest wieczorem. Ten stan nasila sie juz od ponad 4 miesiecy, jedyne co stosowalem to zioła (herbatki) melisa, dziurawiec, ale okazalo sie za slabe.

Czasami nie czuje sie soba, jak by ktos mna kierował a ja bym był duszą gdzies het het daleko. Ktos cos do mnie mowi, to jednym uchem wlatuje drugim wylatuje a za 2 minuty nie wiem o co tej osobie chodzi i co do mnie mowi. Myslicie ze to juz powazne skutki nie regularnego snu?

Zmieniony przez - Henzo w dniu 2013-03-05 16:15:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Zapewne tak. Mozesz sprobowac melatoniny brac. Po jakims czasie powinno Ci sie poprawic. Albo udac sie do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64
a jak jest z tym Forsen bo inni tez mi proponowali go ? Czy moze okazac sie za slaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Nie bralem ale patrze ze jakies ziolka. Mozesz sprobowac jak to z ziolkami na jednego podziala na innego nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trec gh turbo, 6 tabsów na noc działa niesamowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Forsen brałem działał ok,GH-turbo też ok,godne polecenia jest też FITNESS AUTHORITY MultiVitamin AM + PM Formula

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2013-03-05 16:38:44

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402522
zacznij sie wysypiac jak nalezy bo tu zadne proszki na dluzsza mete nie pomoga,
a jak Ty chcesz sie czuc dobrze spiac po 4-5godz. do tego beda jeszcze na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Henzo - Co jest przyczyną tego, że chodzisz tak późno spać ?

Jak wstajesz o 5 lub 6 rano, to nie możesz dzień wcześniej kłaść się ok. 21 - 22 spać ?

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2013-03-05 16:45:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
objawy podobne do "derealizacji" ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Po prostu połóż się do łóżka o 19-20 i już Jeżeli naprawdę masz duży problem z zaśnięciem to udaj się do lekarza, proszki też są dla ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64
MaxWhite, powiem Ci cos w tym jest, zmęczenie mam na okrągło, do tego intensywne treningi .. w dzien nie potrafie spac, chociaz mi sie chce, szkoda mi dnia poprostu, nie raz sie probowalem przelamac , raz zasnalem i czulem sie fatalnie, wieczorem z kolei mi sie nie chce spac dlatego dopiero chodze kolo 1-2 .. ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple na masę.

Następny temat

Witamian D - mięśnie i zdolności wysiłkowe

WHEY premium