SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRACH PRZED WALKĄ ULICZNĄ!! NIE

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
siema,
mam pytanie dotyczace ulicy, bo teraz pojawilo sie nowe powiedzienie gdy dochodzi do podbramkowych sytuacji, mianowicie: chcesz sie bic?to chodz na podwórko.
o co chodzi?czy walka na wlasnym podworku jest zawsze w obronie wlasnej i wrazie obdukcji zawsze ofiara jest posiadacz podwórka?
I wkurza to ze mowia tak jakies szczurki, ktorych u siebie nie moza ruszyc, bo on sie niby broni, a koles rzuca jakimis wulgaryzmami, a nam nie zostaje nic, jak odejsc...

Zmieniony przez - Crazy2012C w dniu 2009-06-12 23:00:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Gdzie ty mieszkasz w Leszczowie ? :D Nigdy jeszcze nie słyszałem żeby ktoś zapraszał na podwórko, jak zadyma to zadyma nie ważne gdzie.

Zmieniony przez - NDRain w dniu 2009-06-13 10:10:46

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4800
Co do tematu to ciekawy.
" Tchorz umiera tysiac razy a bohater tylko raz. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
NDRain - no wlasnie w tym problem, ze robia tak leszcze, np czwartek: ide z kolega a typoek stoi przed blokiem(ogrodzone itp)i zaczyna cos nas wyklinac, a nie wyskoczy bo: to chodzcie nie podworku... I wlasnie to najbardziej wkurza, ze leszcz Ci jedzie a ty nie mozesz nic zrobic.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Crazy2012C kończ temat i wstydu sobie oszczędz
nie ważne jak i gdzie jak trzeba to trzeba komuś przywalić

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sog dla autora.

Tez znam takich co stoją w 10, jeden drze dupe do ciebie. Ale nie podejdzie nie powie w twarz tylko chowa sie za "spódnicą" kumpli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nagroda sog

ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
W moim przypadku jest tak, ze jestem osoba spokojna, ale jak ktos przekroczy granice zmienia sie to diametralnie, zmieniam sie w potwora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja jestem na ogół spokojny a jeżeli chodzi o bicie to jestem w tych sprawach niedoświadczony (raz w******* dostałem) ale od kiedy chodzę na siłkę to coraz więcej wiary w siebie i jak ktoś coś powie to bronie swego. No i myślę żeby się na boks zapisać tak żeby nabrać trochę techniki i odwagi do walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
Silka daje poczucie wiekszej wartosci, pewnosci siebie.
Ja kupilem sobie jakis czas temu worek treningowy i sprobowalem tak ponapierd*lac na maxa jak najdluzej i efekt byl marny, cos ponad 2 minuty boksowalem tyle ile mialem sil i 'padlem na ryj' (nie mialem wiecej sily). Potrzeba duzo treningow, aby nabrac kondycji oraz trzeba zapanowac nad oddechem, bo glownie poprzez wstrzymywanie oddechu tracimy najwiecej sil.
Uprawiasz jakies sporty poza silownia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem dziewczyna

Następny temat

Zawody.

WHEY premium