SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mozna otworzyc paczke przed zaplata?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
Witam!
Mam takie pytanie jak zamawiam fona przez allegro i mi przynosi go listonosz to moge przed tym jak dam mu kase otworzyc paczke i zobaczyc czy np nie jest tam jakas cegla albo cos ?

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
raczej mozna, jezeli kupiles "za pobraniem" ;}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
o ile sie nie myle to 5 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
I co normalnie mowie temu co paczke przyniesie ze chcialbym otworzyc przed zaplata i on sie musi zgodzic tak?

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Prawdopodobnie tak, ale nikt tego nie robi, bo nikt nie wie czy tak można - NAWET LISTONOSZ/DORĘCZYCIEL PACZEK.

Z tego co się orientuję można przy nim otworzyć i sprawdzić zawartość, jeśli nie będzie się zgadzać odbiorca ma prawo nie przyjąć a listonosz wyciągnąć jakiś tam protokół i wszystko spisać/opisać zdarzenie.

Co dalej się dzieje sam nie wiem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2944
Listonosza ani kuriera nie interesuje co masz w paczce. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki dopiero można otworzyć paczkę. Listonosza możesz ewentualnie poprosić aby w razie jakiś niezgodności sporządził jako świadek protokół z którym w razie czego udasz się do odpowiednich organów. Odmówić przyjęcia przesyłki można w momencie gdy uznamy iż sposób zapakowania świadczy o tym, że przesyłka mogła być otwierana lub jest uszkodzona, ale wówczas nie możemy otworzyć przesyłki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Po pokwitowaniu listonosz znika... Ciekaw jestem czy zgodziłby się zostać i być przy otwarciu, i czy ma potrzebny protokół przy sobie zawsze żeby go sporządzić... Czy po prostu - nie mam czasu, mam paczki do rozniesienia, innym razem...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
mozna tak zrobic ale tak jak napisal Turysta16 o ile sie nie myle to 5 zł kosztuje to 5 zl

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Ale dlaczego niby poczta miałaby żądać opłaty za otwarcie? ...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2944
To fakt że zazwyczaj mówią iż nie mają zbytnio czasu, dlatego informuje dostawcę przesyłki że chce aby był przy otwarciu paczki, jak nie to niech sobie ją odniesie na pocztę a ja ją tam osobiście odbiorę. A na poczcie zawsze można poprosić odpowiednią do tego osobę aby była przy otwarciu paczki. Ale zazwyczaj zbytnio nie protestują ponieważ każdy listonosz ma kasę za dostarczenie przesyłki, a w przypadku gdy odbieramy ją z poczty niema nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
"Listonosza ani kuriera nie interesuje co masz w paczce. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki dopiero można otworzyć paczkę."


Mylisz się. Podczas nadawania paczki, wysyłający może zaznaczyć opcję "Sprawdzenie zawartości" i odbierający może zaglądnąć do paczki.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań dot. sprzetu

Następny temat

MANDATY OD POLICJI

WHEY premium