SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto otworzyć siłownię w mieście 5 tyś mieszkańców

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 97
Jak w tytule posiadam lokal 250m2 w centrum miasta
który posiada 2 oddzielne łazienki i szatnie, dwie sale 40m2 i jedna 70m2
mam możliwość wynajęcia go w całości za około 2000-2500zł brutto
lub założenia w nim siłowni, tylko czy się to opłaci czy lepiej wynająć?
Gdybym założył siłownię na początek bym zakupił używany sprzęt w cenie do 15 tyś,
pracuje zdalnie na komputerze więc mógłbym samemu siedzieć na recepcji i doglądać interesu.
W mieście nie ma siłowni , najbliższa jest 5km a druga 20km, obok miasta jest też kilka wiosek
z których po kilka osób jezdzi na te dalsze siłownie.
Jak myślicie na ile klientów można liczyć w takim niewielkim mieście może ktoś
ma jakieś informacje ilu klientów miesięcznie uczęscza na siłownie na które chodzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Lepiej wynająć - miasto do 5 tys mieszkańców to bardzo male miasteczko . Opłacając rachunki , pracowników może być tak że wiele nie zarobisz a tu masz pewne 2/2500 bez stresu i doglądania .Moim zdaniem zbyt małe miasteczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dla mnie też zbyt mało, powiem na przykładzie starej siłowni, miasto ok 45 tysięcy, jak stara siłowania działała były jeszcze 2 większe siłownie w tymi jedna większa coś na obraz sieciówek, do mojej uczęszczało stałych bywalców ok 20 osób co na miesiąc przy karnecie 40 zeta daje Ci 800 zł, aby na tym wyjść byś musiał mieć ponad 100 klientów stałych nie wiem karnet w granicy 60 zł góra 80, do tego jakiegoś trenera jakbyś zatrudnił to nie wyjdziesz na tym, sprzętu za 15 tysiecy nie kupisz, to dobre do żytku domowego.

Więc wynajmij to za te 2000 przynajmniej masz na czysto zysk i się nie martwisz niczym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29
W miasteczku moich rodziców (15 tys mieszkańców) taka siłownia działa tak sobie. Nie wiem, czy wynika to z faktu, że jest słabo wyposażona, czy raczej z tego, że jest mało chętnych bo miasteczko małe? Byłam tam kilka razy, pusto, smutno i bez szału. Moze nie warto porywać się z takim projektem przy tak małych społecznościach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
U mnie karnet kosztuje 60 zeta

Aby coś zarobić ile byś musiał takich miesięcznie sprzedawać, jakbyś 50 sprzedał masz 3000 brutto, to nie jest zarobek, gdzie czynsz, media, sam bedziesz cały dzien tam siedział, trzeba dac na obsługę, jakiegoś trenera czy coś, Tych karnetów trzeba troszkę sprzedać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 262
Ja mam znajomego który mieszka w miejscowości ok. 1 tys mieszkańców z kilkoma niewielkimi wsiami obok i jest u nich siłownia, ale wielkości mieszkania w bloku i według jego obserwacji przychodzi tam z 5-10 osób dziennie ale jest bezpłatna, sprzedając raczej nie wiele będzie pieniędzy, więc zbytnio się nie opłaca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaciesz mam, cieszcie się ze mną

Następny temat

Biceps

WHEY premium