SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z mlekiem - można z kreatyną. Aminki i białko - czy tak można

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
Witam wszystkich Mam duży problem. Doczytałem się, że nie można pić mleka ( w ciągu dnia) gdy spożywa się kratynę - Czy to prawda ??? No i czy mogę Brać amonokwasy (ale mam zwykłe nie BCAA) z białkiem. Bo słyszałem, że zadużo tego może doprowadzić do utraty masy zamiast do przyrostu. Proszę o pomoc

Pozdrawiam wszytskich
Dziekuje za porady

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
a tam.. ja o niczym takim nie slyszalem kupowalem ostatnio bialko+KREATYNE i koles mowil zeby mieszac je z mlekiem a nie woda jak pisze.. tylko zeby miedzy 1 a 2 byl odstep ok 1h..moze chodzi o to zeby nie popijac kreatyny mlekiem :P
w przeciwnym wypadku napewno odradzil by mi picie mleka podczas brania kreatyny
zna sie na rzeczy sam bym zawodowym kulturysta..
pozdro

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
Żeby nie było wątpliwości - to kupiłem kreatynę z deźtrozą, glukoze, HMB, aminokwasy, Glutamine, HCG i białko. Zażywam wszytsko jednocześnie

Pozdrawiam wszytskich
Dziekuje za porady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
hmb zbędne-nieskuteczne, czytałem gdzieś że godzinę po albo przed zażyciem Kreatyny można spokojnie pić mleko, ale ja raczej odpuszczałem sobie mleko, albo robiłem przerwy zdecydowanie dłuższe

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
A co powoduje picie mleka, gdy sie bierze kreatyne? Czyli platki owsiane z mlekiem na sniadanie sa niedobre podczas brania kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
No właśnie - co z tym mlekiem i kreatyną ??? Jak się dowiedzieć.

Pozdrawiam wszytskich
Dziekuje za porady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
tłuszcz zawarty w mleku pogarsza i spowalnia przyswajanie kreatyny.

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
W teorii laktoza zawarta w mleku utrudnia/spowalnia wchłanianie kreatyny, dużo o tym czytałem ale nie potrafię wysnuć konkretnych wniosków, bo jedni mówią że to nie ma takiego dużego znaczenia bo Kreta i tak się wchłonie, ale trochę dłużej to zajmie, a drudzy że nie powinieneś pić mleka i basta bo to ma znaczenie. Ja sam mleka unikałem jak pisałem wyżej

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
No proste - już unikam. No bo inaczej zwariuje. Będę brał kreatynę i pił mleko zastanawiając się czy ona działa - ABSURD
Dzięki za pomoc. Wesołych

Pozdrawiam wszytskich
Dziekuje za porady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Chrzanicie. Tutaj na forum gdzieś w dziale "Odżywki" był post podwieszony, i tam autor dokładnie napisał że mleko powoduje wolniejsze przyswajanie kreatyny, ale w takim stopniu że nie odczujemy tego i nie ma co się przejmować. Więc można to mleko spożywać i nie piszcie co nie którzy jak nie wiecie i nie czytacie.


nawet posta znalazłem :
"Kolejną przeszkodą dla kreatyny ma być mleko, owszem ten napój spowalnia jej wchłanianie ale nie ogranicza, czy też nie uniemożliwia tego procesu. To co ma się wchłonąć, zostanie wchłonięte - tylko chwilę później. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. "

Zmieniony przez - iceman20 w dniu 2010-04-02 15:55:13

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
iceman20 dzieki za konkrety! [sog] Tak tez myslalem, ze wiekszego wplywu nie ma, bo inaczej bylby to dosc powrzechny i latwy do znalezienia w podwieszonych tematach o krecie.
Spokojnie bede dalej wcinal owsianke na sniadanie :D

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2010-04-02 16:47:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek magnetyczny HMS M2600

Następny temat

Cz warto kupić rowerek treningowy z allegro, firma TS ???

WHEY premium