SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRAM NA SPAM czyli kolejna odsłona dla wonsatych fasolożernych marianów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162524

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Drugi raz czytam i nadal pierwsze zdanie (dwa zdania?) nie ma sensu, napiszesz mi na jutro 100 razy: "Zaczne od nauki jezyka mych przodkow!"

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
czytaj dalej chodziło o wykształcenie i prace

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
tak leyus koles mgr i 2,5k mu nie chca dać ;]
ja tam na port chyba pojde robic w czerwcu albo w gdyni na elekteyka po sezonie jak nie wyjade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
poprostu gospodarka jest u nas tak sp******ona ze jej az nie ma.i dla tego chociaż kazdy by sie zesrał z wykształceniem to ch** nie robote bedzie miał.tak samo było z technikiem hotelarstwa ja pierdo9le wzrost gospodarczy itd.kazdy do hotelówek szedł a potem co?? no własnie porobili zawodówki hotelarskie i ci z papierami i matura pracy nie maja albo jak zemna.ochrona srodowiska szał p***y tylko 2 szkoły w Polsce.a potem wyszło na jaw ze pracodawcy opłaca sie wysłac pracownika na kurs z ue.za kurs wziaśc kase.pracownikowi dać 2 stówy podwyrzki a ludzie z papierami itd na bruk hehe

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a leyus no tak londek a cała anglia cud jak ch**.to tak samo jak by porównywać tych co zarabiają krocie z tymi co mają 1500 na miecha

aha i poziom na studiach angielskich??chyba sam zaprzeczasz temu co pisałeś hehe

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-03-28 16:26:06

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pika a co fakt że 14 letnia angielka mieszka z pakistanczykiem ma wspólnego z sytuacją w Polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza tym jak mieszkasz w ch**owej dzielnicy to takie coś masz na porządku dzienym i na podstawie takich ludzi wyrabiasz sobie opinię o kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mieszkam w normalnym mieście we w miarę normalnej dzielnicy i mimo że widać też patologię to większość ludzi jest normalna. pomijam wykształcenie, ale o ile ktoś pracuje i nie sprawia kłopotu innym o tyle mogą być nawet analfabetami bez szkoły a i tak będę miał do nich szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ma zaistniała sytuacja wspólnego tyle ze w uk dziećmi zapewnia sobie taka gówniara byt na który by nie zarobiła przez kilkanascie lat roboty na stanowisku( no dobra kredyt itd nie czepiajmy sie szczegółów) a w Polsce sie trzeba grubo zastanawiać czy 2 osób da rade utrzymać dziecko.mieszkam w najlepszej dzielnicy derb i nie jedno widziałem nie jedno słyszałem w nie jednym mieście na około derb pracowałem.ja nigdy nie oceniałem ludzi po wykształceniu ale tu w uk tak.k***a tak.jełopy bez szkoły tepe zwierzeta buhahahaha

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sa k***a tak tępi ze mozna nimi motac na lewo i prawo.c***e j**ane.mysla że sa w stanie przechytrzyć człowieka a jak już chcą coś zrobic to sa j**ani w dupe 2 razy na około.albo ten ich smieszny j**any mobbing z wyzyskiem k***a ksiazke z kawałami można napisać o tych tepych zwierzetach.muzłumanie dobrze gadaja że angole to bydło

poza tym nie ma co sie rozwodzic nad narodem dla którego pierwszą cywilizacja byli rzymianie a potem Polacy,gdyby nie juliusz cezar to ta tepa hołota stająca na wrzosowiskach dalej by sie podpalała w wiklinowych klatkach skacząc w około jak małpy w zoo na około banana

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-03-28 17:18:54

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-03-28 17:26:37

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki Walki w Peterborough

Następny temat

Siłka w manchester

WHEY premium