SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRAM NA SPAM czyli kolejna odsłona dla wonsatych fasolożernych marianów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161956

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak z ta strzelnica nie wypali no to bede do wakacji w ciemnej dupe

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
czemu nie moge dodac pliku

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak z kompa i jest za duży to nie wejdzie,musisz zmniejszyć.jest ograniczenie czyba do 200kb,albo wrzuc na jakiś serwer i wtedy wklej jako link.

dobra ch** tez mam problem w wrzuceniem nawet linku
coś w tym jest

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-19 15:54:30

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poszedlem do dentystki, polki, nie chcial mi nawet dac zaswiadczenia do roboty na offa, co za p***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poznalem dzisiaj mila mloda cyganke slowacka e heeh ja nie wiem ale cala ekipa taka 17-18l jego znajomi i teraz nie wiem co mam o tym rozmyslac heh lubie wkrety typu "26 moja ulubiona liczba" nawet stolik umyla zuch dziewczyna chyba ja jutro znowu zobacze

ale nie wiem czemu czuje sie jakbym lecial na autopilocie .. zawsze mowie to sam tylko w zmodyfikowanej wersji w zaleznosci od softu osobnika albo nawet osobniczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wiadomo trzeba miec jakas nauczke z historii..







Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2012-01-19 23:12:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jacy tu wyedukowani ludzie sa xD
qrwa tez probuje prawie jak Mickiewicz walic to typiary i niby very ok ,ale jednak cos tak nie do konca. jedna z teorii mowi ze trzeba wejsc na bombe i wszystko bedzie dobrze ;]



swieta racja

ja juz od samego jedzenia zwabiam do siebie cyganki a co to bedzie jak sie odpale wogule sie czuje na sama mysl o bombie jak nowo narodzony mimo tej mulacej diety vikingow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Mikolaj ty jakis zboczony jesteś najpierw zydówki a teraz cyganki.weź ją porwij i wywieź gdzieś wp***u,od tego momentu bedzie twoją żoną


ps,tylko nie sp****** tego bo zatłuką cie inne cygany(takie ich prawo)

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-19 23:59:53

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh nawijaja po swojemu znajac zycie o mnie ze jestem zayebisty az tu nagle jeden do mnie cos zajechal i tak myslalem ze jakas beke ze mnie pocisnal a ja na to "ha moro kar" i szok a potem beka tego sie nikt nie spodziewal

eh jestem normalnie multitask universal soldier

a ta jest fajna taka akurat a wlasnie mi uswiadomili ze jutro jest piatek = zycie we mnie wstepuje a oni o imprezkach nawijali mozna cos zmontowac nikt nie mowil ze ja mnusze pic zjem 3 pizze i tez bedzie fajnie

ogolnie bym ja przytulil nooo...

urzekla mnie tym sprzatnieciem stolika to cenie jutro sprubujemy kawa/herbata/pizza

i tak pomalu ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
aja właśnie przyj**ałem 10 mg takoksa i sie zaczął j**any odblok,ale juz planuje kolejną bombe

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki Walki w Peterborough

Następny temat

Siłka w manchester

WHEY premium