SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRAM NA SPAM czyli kolejna odsłona dla wonsatych fasolożernych marianów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162558

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
w derbach tez cały czas słońce(jakos tak dzis inaczej jest.co nie zmienia faktu ze cisnienie rozp*****la mi system),ja przed wyjazdem w listopadzie widziałem ponad 120kg w mini

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
mało jeszcze widziałeś:P ale cóż co kto lubi jeśli, czują się komfortowo to czemu nie:P

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
5 cv i jedan aplikacja na prace juz ywslana teraz czas porobic zdjecia do drugiej aplikacji wczoraj zadne cv nie poszly bo byly ogloszenia tylko na reail security a to dziekuje bo mi godziny nie pasuja, bedac wybiorczy pewnie z 2-3 tyg zanim cos znajde ( bo jakbym nie byl bym zlozyl do mcdonald i mialbym nowa prace w 48 h a potme bym suzkal czegos lepszego) wiec lepiej jakbym tma tyle wytrzymal bez trasniecia drzwiami, opcja dawania sogow wyglada dzis dziwnie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i pamietajmy,otyłość to chorobaciekawe jaka w k***e maćniech nie wp*****laja tyle to nie będą chore

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ok lece do pracy wiec zara zaczne pisac posty spamerzy

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wiem.moderatorzy sobie jaja robią

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
pika ty co min na długości wzdłuż i wszerz jest kebab, fish, chiniol, mcdonald , kfc a ze zdrowy żywieniem to tylko jedną knajpę widziałem

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
i weż tu daj im wybór , no może chiniol jeszcze w miare zdrowy ale tam zazwyczaj trzeba dlużej czekac a i tak są w centrum i ogólnie za dużego ruchu nie mają w porownaniu do panów operatorów frytkownicy:]

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mówisz naturalna selekcja jest wszędzie dla anglików

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
co są wszechobecni jedyne co dobre to, że mają zaj**iste obroty finansowe a kwestia zdrowia znaczy tyle co zapić to wszytsko wodą w 1 przypadku na 20 i na tym się kończy chyba, że ktos jesczze orange juice zapije:D

you never know....

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki Walki w Peterborough

Następny temat

Siłka w manchester

WHEY premium