SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRAM NA SPAM czyli kolejna odsłona dla wonsatych fasolożernych marianów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162624

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wszystko tylko zeby znowu mi pół dzielnicy nie rozkopali

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
trójmiasto pl to wogóle jakas porażka totalna,arty z dupy,cenzura i bany w komentarzach.żałośni są czasami

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
niedawno oglądałem, sensacje XX wieku na temat gen. Tadeusza Kutrzeby i jego armii Poznań( ogólnie ciekawie się ogląda i fakty przedstawione tam wydają się w miarę jak by to, powiedzieć, czemu oni k***a nie zaryzykowali ) ale ogólnie pomieszało mi to trochę w bani

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sensacje XX wieku prowadzil sbek prowadzony przez syjonostow komunityczno - bolszewiskich, tyle tam prawdy co soli w mojej diecie 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
to tak jak z mariuszem tutaj ostanio wszedłem na maila gdziem mam powiadomki a tam chyba z 10 komentów miał usuniętych w ciągu tygodnia

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kult nie prawda on nie wiedział co czyni

potem niby wiedział ale i tak nie docierało to do niego

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-16 23:51:31

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomnialem, przeciez jest niewinny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
ja słyszałem(czytałem) wersje, że został sbekiem bo chciał zobaczyć jak działa wywiad w sumie też w razie przyparcia do muru nieiwem czy bym tak nie postąpił, dla własnych celów, trochę trudniej mogło by być z deinformacją władz, ale napewno by się coś wymyśliło

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Mariuszowi czasem cenzor sie włanczanie winny jak kiszczak i jaruzelski

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On powiedzial tak: " chcialem zobaczyc jak dziala SB i system od kuchni, bo jestem prawdziwym historykiem i oprocz teorii musze wiedziec jak to wyglada aby moc byc obiektywnym i mowic prawde jak bylo"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki Walki w Peterborough

Następny temat

Siłka w manchester

WHEY premium