SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRAM NA SPAM czyli kolejna odsłona dla wonsatych fasolożernych marianów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162767

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak ale to zazwyczaj polacy podp*****laja, to mnie smuci:/ na szczescie nigdy bezposrednio z polakami nie robilem, a jak mam robic to wole sie zwolnic i isc na zasilek,przepraszam raz robilem, wytrzymalem tydzien i pol, sam sie zwolnilem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja zawsze robiłem z polakami i zawsze mieli rispekta i nikt mnie nie podp*****lał

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
czemu zyci jest takienudne dopiero wstalam

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tez dopiero wstałemale to jest nowy ekscytujący dzień,bo dop*****lam barki dzis

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zycie nie jest nudne, trzeba podrozowac, rozwijac sie, impezowac, zwiedzac, stoduowac, zmieniac prace jest duzodo zrobienia, ja mam codziennie co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja też ,np zamknieta poczte i ch** nic nigdy wiecej nie zamówie przez royal mail

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
podrozoje bylam w egipcie dani hiszpani mam plany wyspy kanaryyjskie amsterdam i francja wkrotce ale co na codzien jak sa nudy silonie mam w domu sklepy obok to gdzie mam chodzic

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
to fakt nima gdzie,umnie nawet lasów niema i tez siedze w chacie,najpierw przemierzę Polskę cała potem Wilno i Lwów a potem pomyśle o innych krajach

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest silka, mozesz uprawiac rozne sporty, kino, dupy, imprezy, nauka kurde jest tyle do zrobienia a ludzie mowia ze nudy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
można dużo zrobić.ale jestem leń

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki Walki w Peterborough

Następny temat

Siłka w manchester

WHEY premium