SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRAM NA SPAM czyli kolejna odsłona dla wonsatych fasolożernych marianów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161958

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
albo inna akcja z taka małolatą(w tym roku mature bedzie pisała )ja p******e jaka ona ładna i zgrabna była(a wybredny w hooy jestem w urodzie i kształtach)krecimy beke z ziomkiem na zakładzie.nagle sie nas pyta małolata czy jestesmy bracmi bo takie porozumienie itd.powiedziałem ze oczywiście ale po krótkiej gadce powiedziałem jej ze nie jesteśmy bracmi bo jeszcze wódki razem nie piliśmypo dłuzszej gadce wyj**ałem bystrym pytaniem czy woli duzych chłopów czy szczypiorki??odpowiedziała ze szczypiorki,aja na to bystrze czyli mówisz cieńkie prącieziomek sie opluł z beki.po pracy w ciagu nie całej pół godziny opowiedziała mi całe swoje krótkie zycie,i spytała wypinajac tyłek czy nie jest brudny od czegoś(bo siedzieliśmy na murku) ale już jej potem nie spotkałem(w numer miałem wyj**ane bo za młoda/była na krótki czas itd

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
czyli fajnie bk bk ale nic z tego a tylek wypinala a Ty nic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no aja nic bo po cholere mi małolata z nastoletnim chłopakiem co przyjechali do angli dorobić na wakacje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
mogles rzucic za to 20 funciakow to bys pomogl jej chociaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
pewnie jak by taka bajera szła dalsze dni to na bank bym miał jej numer itd albo juz by nie miała szczypiorka i by był płacz i lament

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
lament dobra rzecz jak taka mloda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
niema co,trzeba sie szkolic i coraz lepsze dupy zarywać,w Polsce przynajmniej jest duże pole do popisu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
w uk ponoc latwiej sie podszkolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
dobra ja lece spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ogólnie tak,bo babki sa bardziej tępe,typu wersja uk.usmiech,masz ładne oczy i masz ryj jak perszing,zrób mi lache,wersja Polska.uśmiech,masz ładne oczy,salto.pół obrót,choć zemna na kawe

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki Walki w Peterborough

Następny temat

Siłka w manchester

WHEY premium