SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRAM NA SPAM czyli kolejna odsłona dla wonsatych fasolożernych marianów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162804

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ten temat schodzi na psy..... tfu na żydów.... że ja mieszkam w żydowskiej dzielnicy to normalne że widzę ich wszędzie, ale wy? I mimo że ich widzę top mi nie przeszkadzają, cisi spokojni nie imprezuja, ściany wypełnione półkami z książkami



Jest opcja numer 3 jeszcze:
Idę do manago całego szpitala i mówię że albo zacznie tą geordie trzymać na smyczy albo ja się zwalniam już i co woli?

Wada g to że zbożami się do ich poziomu i donoszę ale donoszenie na donosicieli mi nie ciąży. Kolejna to że on odchodzi w styczniu i oni od razu mi obronią dupe u nowego na bank więc raczej oleje.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Jestteż opcja numer 4 jakbym był prawdziwym marianem, mam dojście do morfiny i ściśle strzeżonych leków o wartości ponad 50k funtów lekko jak nie więcej bo piguły dały mi kody do alarmu a klucze miałem od zawsze i dostęp do włączenia cctv żebym był bardziej pazerny wyj**albymto i zwiał do pl ale lubię uk więc nie chce mi się za grosze odsisdywac, jak kraść to miliony jak ruchać to księżniczki

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
k***a wchodzę tu co pół roku a wy dalej o tej fasoli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
leyus nie zajarzyłeś jeszcze,co nas obchodza normalni zydzi,tfu chazarzy(czyli nie zydzi)nie obchodza nas osoby wyznania mojżeszowego/judaistycznego

interere nas tylko parchy co robia nam smród,czyli czytaj kazdy polityk w Polsce oraz syjoniści.no temu chyba nie zaprzeczysz ze robia smród??

co do twojej roboty,a weż k***a zacznij zbierac na nich haki typu.miuriel z recepcji grzeje w kanał,stiw nap*****la tramadol na zapleczu i takie tam.niech sie k***y boją

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mam na nich haki, nic mi po tym z mojego doświadczenia to wszystko jedna wielka banda, swoim wycisza nawet najgrubsza sprawę a mi dowala za pierdzenie w windzie, nie ma co ryj na kłódkę i powoli szukam pracy.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Warez zz bo poza fasolą i cydrem nie ma życia, za rzadko wchodzisz

Co do mojej roboty zamknę ryj, olewać będę jeszce więcej i znajdę se nowa, pewnie nie zgadniecie po ilości postów że właśnie w pracy jestem

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
niestety tez sie historyjek nasłuchałem o skargach itd.jak to sie mówi k***a k***ie łba nie urwie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
powiem czytam wsze posty i powiem krotko kapusie sie wszedzie znajda musza byc ludze medy i ufolodki jak i rowniez wasate mariany kazdy prlni jakas role w spoleczenstwie,dobrze ze wy jestescie bo mozna o tym pogadac elo WAREZZ a ty gdzie byles pozdro leylus pozniej odpisze.pozdr

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
fotki zapodaj

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
ale mam facjate niewyjsciowa

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki Walki w Peterborough

Następny temat

Siłka w manchester

WHEY premium