SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRAM NA SPAM czyli kolejna odsłona dla wonsatych fasolożernych marianów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161959

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale to była żona kupla.po prostu dobra kobita z niej,żony kupli jak ich dziewczyny są nietykalne.a na tamtej z budy to niby mi zalezało niby nie ale wolałem sie naj**ać i ogólnie wyszło że jestem takim kobieciarzem że nie wyrabiała

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-29 01:02:45

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
nie no zone kumpli nietykalne prawda. a to pika amand byl/jest ;]
mi sie taka jedna marzy teraz ale niewiem hooy jej boya przestawic musze bo przeszkadza a tylko chleje przez ta sytuacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zawsze mu sie może jakiś wypadek zdarzyć

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-29 01:09:37

zresztą tata babka była dziwna i miała film na dzieciaka jak najszybciej(2 lata później już miała dzieciaka)

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-29 01:11:33

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
tez tak mysle wlasnie. moze go jakies dresy rozwala albo prewencja mu wjedzie do mieszkania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
heh pewnie chciala kogos "zlapac" na dzieciaka.
moje wybranka przciewienstwo niechce zeby jej stawiac niezalezna itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
niewiem jak to u ciebie tam wyglada ale zawsze sie możesz wypróbować taką akcje ze chcesz sie z nia umówić,jak sie bedzie wykrecała ze nie bo ma chłopaka to j**nij hasłem że chcesz sie z nia umówić a nie z jej chłopakiem,zrobi sie zwarcie w jej bani i sie umówi z tobą,a potem to już z górki bedzie

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-29 01:16:51

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
koorwa umówić sie z nia to nie wielkie problem bo juz troche z nia sie spotkalem a pozatym tel/sms prawie ed leci,ale ona jest na tyle fajna i mila ze typowi z ktorym jest potrafi duzo wybaczyc itd koorwa za fajna poprostu zeby byc z kims innym niz ze mna xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
telefony esemesy pare spotkań i nic??(no chyba że koleżanke sobie z ciebie zrobiła),stary działaj konkretniej bo babka jest niezdecydowanamusisz jej pokazać kto jest milordem a kto plebsem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
zeby to bylo takie latwe to hooy bym nie pil wogole ;]
wgl deklaracje poleciala typu mozesz na mnie liczyc all day all night z mojej strony probuje taktycznie koorwa a jak zayebalem z grobej rury to eh no wiesz nie teraz jeszcze pozniej fajny jestes ale no eh i nawet nie chcialo mi sie juz wtedy wiecej gadac tylko cisnienie na tego boya zostalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
każda baba w coś gra,nawet gdy mówi ze nie ze jest wszystko klarowne i git to i tak grają.po prostu baby aja zakodowane żeby wybrać najlepszego samca(instynkt i natura)upij ją i hooy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki Walki w Peterborough

Następny temat

Siłka w manchester

WHEY premium