SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRAM NA SPAM czyli kolejna odsłona dla wonsatych fasolożernych marianów

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162798

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja mam po co.do kumpli,na mecze,na wyjazdy,żeby walczyć o wolny kraj,żeby żyć normalnie,zeby być jak king u siebie a nie jak kmiot na obcym

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
jestes kibicem ?jakiego klubu

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Bałtyku Gdynia

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
co ty gadasz bylam na meczu 9 lt temu

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
hehe zawsze mówiłem ze swiat jest mały.9 lat temu to Bałtyk jak pamietam to chyba był w 3 lidze,ja zacząłem chodzić od pierwszego meczu w 4 lidze.jako jedyny dzieciak tam byłem,każdy wtedy był w moim wieku

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
mecze sa fazowe maja cos w sobie ktos to musial wymyslic

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
teraz sie duzo pozmieniało.stadionu nie mamy,donek nam nie groźny2 liga(za utratę lidera cały ząrzad bym powiesił a piłkarzy okaleczył)Przybylska śmiga do nas na mecze i pare innych osób

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
fajnie milam kiedys chlopaka kibica skinheda fazka byla bo mowilam mamie ze na slub jade a na mecz jechalam 10lat temu fazka bo potem zdjecia z meczu siora znalazla ..byly czasy

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Z łysych na Bałtyku niestety tylko ja sie ostałem i łysy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zanett25 - u mnie po staremu, rodzina, rpaca, studia, zasilki, forex tylkod doba za krotka
Pika - wali mnie co piszecie nawet smieszne sa tez rzeczy zwyczajnie szkoda mi czasu na czytanie p****** :P dla zanett25 to warto wejsc na SFD a dla czytania o tym jak ty kwalifikujesz jakich zydow to nie, bys sie lepiej zajal robieniem pieniedzy masz popatrz sobie czym sie mezczyzni zajmuja:
http://www.myfxbook.com/members/leyuzzzz/theyseemerollin/218215
a nie rozkminianiem jakie sa typy zydow :P

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki Walki w Peterborough

Następny temat

Siłka w manchester

WHEY premium