SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPiced hAM, czyli mielonka do towarzystwa :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132820

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no, krótki pysk, wiem...
jak nie dziś to jutro sama będe miała buldoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
agataq
no, krótki pysk, wiem...
jak nie dziś to jutro sama będe miała buldoga


a my razem z TOBĄĄĄĄĄĄĄa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
lisie, trzymasz się czy nerwica juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
obliques
Deja, zdrowe te twoje buldogi? one biedaki mocno zdeformowane są


Funkcjonuja prawidłowo, wiadomo, że z buldogiem spacer, to w tempie emerycki, i na krótkim dystancsie, upałów nie lubia, ale powazniejszych problemów nie mają. Jenej się alergia ujawniła po 2 latach, no i wrażliwe żoładki mają, ii trzeba uważac, bo są wsztkożerne - co spadnie, to bulgot wciągnie.

A jak ja swojego kota oddawałam do kastracji, to sie popłakałam, kotkowi buzi daje, biędny kotek, biedny, a wet mówi: "tu sie doktora całuje, a nie pacjenta "

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
No - jestem w miarę na bieżąco z forum..
Spadam czas syna na zakończenie roku szykować..
Do zoooooobaczenia kobitki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
agataq
no, krótki pysk, wiem...
jak nie dziś to jutro sama będe miała buldoga


przy charczeniu i problemach z oddychaniem, trzeba sprawdzic, czy podniebienie nie jest za długie, a jeśli jest, to przyciąc - ale to pewnie juz wiesz.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
deja vu
A jak ja swojego kota oddawałam do kastracji, to sie popłakałam, kotkowi buzi daje, biędny kotek, biedny, a wet mówi: "tu sie doktora całuje, a nie pacjenta "

co za przebiegły doktor...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
do zobaczenia Corum , trzmaj się!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
agataq
lisie, trzymasz się czy nerwica juz?


wlasnie wydaje mi sie ze stres mną zawładnął i dlatego tyle snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
wypastowałaś już szpilki i sztangę do przysiadów przed komisją?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Madeline - ostateczne starcie.

Następny temat

jakby tu to zrobić

WHEY premium